безалкогольні рецепти напою спеціальності

З незліченні можливості влаштувати вечірку або розважити друзів і родину (свята, дні народження, ювілеї, весілля, заручин, дитячі душі, і т.д.), що це гарна ідея, щоб мати вибір напоїв рецепти під рукою для будь-якого випадку. Алкогольні напої завжди популярні, але це гарна ідея, щоб мати деякі безалкогольні вибори на руку, а також, для будь-якого під-менеджерів, не п’є, або вагітних сторін. Наступні рецепти завжди залишаю вас з можливістю додавання спирту за вашим вибором, а також, що робить їх універсальними!

малина м’ята тиснява

2 склянки цукру
2 склянками окропу
1 чашка червоної малини
1 пучок м’яти
2 склянки соку лайма

Розчинити цукор в гарячій воді і охолодити, додати ягоди, подрібнені з м’ятою і соком лайма, і охолодити 2 до 3 годин у холодильнику. Процідити і залити колотого льоду в невеликих келихи і подавати з додатковими листям м’яти. Цей рецепт робить достатньо для 12 маленьких окулярах. Забавна ідея буде придбати напої підставки в каботажне судно набори, рожевого або пурпурного кольору на них відповідно з напоєм. Зелені бордюри на підставки б додати до візуальної.

плантатори удар

2 чашки апельсинового соку
2 склянки лимонного соку
2 чашки гренадином
3 кварт імбирного елю
Ром ароматизаторів (за смаком)
Полуниця і нарізаний ананас для прикраси
Листя м’яти для прикраси

Змішайте сік, гренадин, ром і смакові і холод 12 годин або на ніч. Додати імбирний ель безпосередньо перед подачею на льоду. Прикрасити полуницею, ананасом і листям м’яти. Робить досить приблизно 60 порцій, в залежності від розміру напою окуляри виборі служити напої дюйма

вапна Ріки

Сік 1 великого вапна
1 чайна ложка цукру
Клуб соди

Перемішати сік лайма і цукор разом у 8-грамовий стакан, додати 2 великих кубика льоду, заповнити скла з содовою водою і знову перемішати. Прикрасити скибочками лайма. Цей напій відмінно виглядає з відповідними зелені серветки коктейль, липового цвіту абсорбуючого підставки, і навіть кольорових пластикових келихів для коктейлю.

виноградний сік лайма Ріки

Сік лайма 1 маленький
2 унції виноградного соку
1 чайна ложка цукру
Клуб соди

Змішайте в 8-грамовий стакан, додати 2 великих кубика льоду, заповнити склянку з содовою водою, знову перемішати і подавати з паличкою.

кумкват Ріки

Сік з 3 кумквати
1 чайна ложка цукру
содова вода

Перемішати кумкват соку з цукром у 8 унцій скла. Додати 2 великих кубиків льоду, і оболонка половину вичавленого кумкват. Заповніть скла з содовою водою і знову перемішати. Подавати прикрашений листям м’яти.

виноградного соку виправлення

8 частин виноградного соку
2 частини лимонного соку
1 частина ананасового сиропу

Змішайте інгредієнти і подавати у високій склянці через тріщини льоду. Прикрасити листям м’яти.

ананас ромашки
1 частина гренадином
2 частини соку лайма чи лимона
8 частин ананасового соку

Змішайте інгредієнти і вилити в келих через тріщини льоду. Подавати прикрашений ананасами палицями і свіжої полуниці, якщо такі є. Якщо ви можете знайти напій спеціальності окуляри, таблиці підставки, серветки або коктейль прикрашений зображеннями фрукти (лимони, апельсини, лайми, ананаси) це додасть до візуальної привабливості!

малини ромашка

1 частина гренадином
2 частини лимонного соку
8 частин малиновим сиропом

Змішайте інгредієнти і вилити в підготовлену кубок над колотого льоду. Поплавок цілому свіжою малиною в цьому напої для ефективного партійного, як вид.

манекена ромашка

1 частина гренадином
2-х частинах сік лимона або лайма
8 частин апельсинового соку

Змішати і вилити в підготовлену кубок і перемішати з колотого льоду. Прикрасити часточками апельсина і гілочкою м’яти для випадків Гала.

м’яти кулером

Розчавити 1 або 2 гілочки м’яти з 1 або 2 чайні ложки цукру в нижній частині скла, додати лід, прикрасити лимонною цедрою, і заповнити скла з імбирним елем.

одиноке дерево кулером

Сік 1 лимона і ½ жовтогарячий з 1 унція Гренадін. Залийте содовою водою.

пряний кави кулер

15 цілих гвоздик
2 палички кориці
½ чашки меленої кави
7 склянками окропу або холодної води
1 склянка цукрової пудри
1 столову ложку цукрового піску
1 склянка густих вершків, збитих
кориця

Додати гвоздику, корицю і кави з водою і варити як зазвичай, процідити і додати цукрову пудру. Налийте у високі келихи наполовину заповнений колотим льодом, зверху підсолоджені вершки і пилу з корицею. Ці виміри служать достатньо для приблизно 6 осіб.