вегетаріанські рецепти і вегетаріанців рак

Ви могли б мати загальне уявлення, що вживання вегетаріанської дієти є більш здоровим для вас. Але ви знаєте, наскільки менше захворюваність певних видів раку серед вегетаріанців?

Вегетаріанська дієта-природно, з низьким вмістом насичених жирів і високим вмістом клітковини, і рясніє рак-захисні фітохімічні допомагають запобігти раку. Великі дослідження в Англії та Німеччині, показали, що вегетаріанці приблизно на 40 відсотків менше ймовірність розвитку раку в порівнянні з мясоедами.

У США дослідження адвентистів сьомого дня, який в значній мірі лакто-ово вегетаріанців, показали значне зниження ризику захворювання раком серед тих, хто уникав м’яса. Же чином, рівень раку молочної залози значно нижче, в країнах, таких як Китай, які слідують рослинної дієти.

Цікаво, що японські жінки, які слідують західному стилі, м’ясної дієти, у вісім разів більше шансів на розвиток раку молочної залози, ніж жінки, які стежать більш традиційної рослинній дієті. М’ясо та молочні продукти сприяють різні форми раку, включаючи рак товстої кишки, молочної залози, яєчників і простати.

Гарвардський досліджень, які включали десятки тисяч чоловіків і жінок показали, що регулярне споживання м’яса збільшує ризик раку товстої кишки приблизно на 300 відсотків. З високим вмістом жирів дієти також стимулювати виробництво в організмі естрогенів. Підвищений рівень цього статевого гормону були пов’язані з раком молочної залози. У нещодавній доповіді зазначив, що показник виникнення раку грудей у ​​жінок до менопаузи, що вживають велику кількість тварин (але не рослинних) жирів був на третину вище, ніж у жінок, які їли мірою тваринного жиру.

Окремі дослідження в Кембриджському університеті також пов’язаний дієти з високим вмістом насичених жирів до раку молочної залози. В одному з досліджень молочних продуктів пов’язано з підвищеним ризиком раку яєчників. Процес руйнування лактози (молочного цукру), очевидно, пошкоджує яєчники. Щоденне споживання м’яса потроює ризик гіперплазії передміхурової залози. Регулярне вживання молока подвоює ризик і невдачу, щоб споживати овочі регулярно майже в чотири рази ризик.

Вегетаріанці уникати тваринних жирів пов’язані з раком і отримати рясні клітковини, вітамінів і речовини рослинного походження, які допомагають запобігти раку. Крім того, аналіз крові вегетаріанців показує більш високий рівень “природних клітин-кілерів”, спеціалізовані білі кров’яні клітини, які клітини атакують рак.