грилі баранина є здоровий міжнародним справою смаку

Люди в усьому світі люблять ягняти гриль, бо баранина є прекрасним засобом для гриля. Його природний аромат є прекрасним носієм для аромати від багатьох кухнях. У той час як яловичина була американська продукт харчування, в багатьох країнах ягняти була легше отримати і підняти.

Поживно, як правило, більш здоровий вибір, ніж в яловичині, і багато хто вважає його більш легко засвоюється. Вона складає в середньому в межах керівних принципів USDA для пісного м’яса в середньому на 8 грамів жиру на 3,5 унції частини. Міністерство сільського господарства США обмежує визначення пісного м’яса в дозі 100 мг холестерину на 3,5 унції частини; ягняти приходить на 80 мг. Таким чином, наші смачні висновок, що це велике здоровий вибір для гриля.

Від Близького Сходу, Франції, Монголії, Нової Зеландії, Аргентині та Австралії в Колорадо, є багато різних смаків, які є захоплюючими з бараниною. Навколо мого будинку, як дитина, це завжди було м’яти желе з бараниною; у мене не було, що за багато років у цій точці.

Ми смажать його в калейдоскопі способами. Ось деякі з них:

Французького класика “Кот-де-Agneau Vert Попередньо стилі з гірчицею, часником, петрушкою адаптована для гриля.
Смажені котлети з соусом з оцту зниженою іспанського хересу, копчена паприка іспанського руб, і gremolata (дрібно нарізану петрушку, часник і лимонну цедру.)
Бараняча нога грецькому стилі гіроскопів з класичним лаваш і Tzatkiki йогуртовим соусом.
Баранина на грилі з соусом Manchamantales кисло-солодким соусом крота з Пуебла Мексика, це адаптований рецепт для гриля.
Азіатські маринована смажена баранина з Хой гріх, смажений зелений лук і млинці рисове борошно.
ароматичні грилі бараняча нога з марокканськими спеціями
смажені відбивні ребра з Нью-Мексико Чилі Buerre Blanc
смажені баранячі відбивні з соусом Chimichurri

Цей вибір ідей все досить складних наборів ароматизатори, він може бути отриманий досить просто для гриля. Будь-який з гриля скорочень, ноги, ребра Чоп, поперек або філейна відбивна чудові зі свіжими травами практично в будь-якому поєднанні з часником, сіллю і перцем. Красиві простота!

Це всього лише кілька прикладів, щоб допомогти продемонструвати універсальність ягняти в практично будь-якої кухні, від класики до “нових” кухонь, а також складного до простого.

Bon apptit!