йога – ви можете зробити це на точковий масаж мат

Акупресура мат також називають Шакті Мат також може бути використаний як інструмент для поглиблення вашій практиці йоги. Експеримент з Вашими килимок, щоб побачити, які пози можна виконувати, починаючи з базових рутинних викладені нижче.

Ви можете помістити тонку тканину над точковий масаж килимок, щоб зробити деякі пози більш приємний на дотик. Як ви стали використовуватися для проведення позах на татамі, ви можете виконувати їх прямо на шипи.

Давайте почнемо наше підвищення енергії, очищення меридіана Акупресура килимок йога рутини.

Tadasana
Крок на ваш Акупресура мат, знижуючи свою вагу рівномірно на точковий масаж шипами. Вдихніть і на видиху встати заввишки. Баланс Вашого вага рівномірно по всьому куль і п’яти ніг. Заправте тазу і намалюйте під плечі назад і вниз. Зробіть п’ять глибоких, навіть дихання. Звідси, ми будемо рухатися в нашій наступній позі.

uttanansana – стоячи нахил вперед
Вдихніть руки вгору над головою. Видихніть і вигин вперед від стегна, в результаті чого руки до Акупресура мат. Вдихати, як ви дивитеся вгору і подовжити через хребет потім видихніть головою вниз. Залишитися тут протягом кількох вдихів потім повільно вдихаємо назад до стоїть.

Vrksasana – дерево
Придавлений через вашу ліву ногу, знайти свій баланс. Вдихніть праву ногу, в результаті чого права нога в зручне положення десь уздовж внутрішньої сторони лівої ноги, або в напівлотоса якщо ви є просунутим. Коли ви відчуваєте, збалансована тут, вдихніть руки вгору над головою в молитві позиції і зосередитися на точці на підлозі перед вашими точковий масаж мат. Залишайтеся тут так довго, як це зручно.

Щоб вийти з пози дерева, вдихніть і на видиху довести руки вниз, звільняючи праву ногу назад до Акупресура мат. Повторіть з іншого боку.

pascmottinasana – нахил вперед сидячи
Сядьте на високий Акупресура килимок з ногами прямо перед вами, подовження хребта. На видиху нахиліться вперед від стегон, використовуючи вашу голову в бік ніг. Тримайте спину прямо, хребет довгий, Покладіть руки на ноги, або, якщо ви можете досягти, ноги.

Намалюйте голову ближче до ніг з кожним видихом. Відчуйте шипи точковий масаж мат активізації меридіанів уздовж спини ноги як ви малюєте глибше в позу. Вдихніть приїхати назад.

salabasana – сарани
Лі з нижньої частини живота на шипи мату. Ноги прямо позаду вас, руки по сторонах, підборіддя підтримується на підлозі. Вдихніть і підніміть ноги, руки і підборіддя від підлоги, тримаючи позу так довго, як це зручно. Видихніть вниз і повторіть для трьох наборів.

Продовжити звідси в Dhanurasana, носової позі. Для завершення цієї процедури приходять на спині, похитуючись взад і вперед на Акупресура мат, а потім виконати ваші улюблені спинного твіст і набирають Шавасана, поза трупа для релаксації і медитації.

Там ви маєте його, основні 15 хвилин йоги рутинної для використання з Шакті Мат. Як фантастично ви себе почуваєте після цього? Енергія пульсує через меридіани, пожвавлення і активізації вашого тіла і розуму. Будувати на цій рутини шляхом поступового додавання у ваших улюблених позах і коли ви будете готові, щоб збільшити інтенсивність практики, зніміть тканина для виконання пози прямо на шипи. Namaste!