йоги трьох причин ви не повинні робити поза йоги – стоїть нахил вперед

Нахил вперед з руки під ноги – (Пади Hastasana)
“Ви, як молодий, як гнучкі ваш хребет”

«Пада» означає стопи і «Hasta» означає руку так, ця поза складається з стоїть з ноги разом, нахил вперед від стегон, і, стоячи на своїх руках. Практика ця асана сприяє молодою енергією протягом усього життя. Постійний Нахил вперед дає повне натяжкою всю задню (тому) тіла, від задньої частини голови до задньої частини п’яти.
Цей практичний до стоп поза розтягує м’язи рук, стегна і суглоби. Це посилює і подовжує весь хребет роблячи її більш еластичною. Воно розвиває силу і гнучкість у ногах і стегнах.
Оскільки ствол інвертується це збільшує приплив крові до мозку, волосистої частини голови, обличчя, м’язів, нервів. В результаті інверсії підвищує життєздатність і концентрації, і розвиває рівновагу в організмі.
Як ви дотримуєтеся цієї позі м’язи живота та органів в тонусі і стимулювали, даючи полегшення запору. Він також покращує обмін речовин і кровообіг в щитовидній залозі.
Люди з хорошою гнучкістю хіп знайдете цю асан відпочинку та нагородження, тому що повна інверсія тулуба дозволяє розтягнути хребет, пасивно висить від стегна. Тим не менш, у більшості людей, короткі м’язи стегна і бідними стегно і спину гнучкості запобігти від тулуба висить вниз головою і почуття релаксації не досягається.
Нахил вперед в положенні стоячи має багато переваг, однак є деякі медичні умови, в яких ця асана не рекомендується.
Три важливих причин (з багатьох) не робити поза йоги – Постійний нахил вперед:
1) Будь-яка людина з гострого болю в попереку слід уникати цієї пози (якщо ви збираєтеся в цій позі з болем у нижній частині спини, ви, ймовірно, виходять з більшою болю).
2) У разі грижі живота не намагайтеся цю позу.
3) Люди з високим кров’яним тиском не повинні практикувати цю позу.

Випускається в інтересах людей, практикуючих Хатха-йога Субодха Гупти, Йога експертів, що базується в Лондоні.