кокосовим рисом рецепт (рецепт Насі Лемак)

Інгредієнти для рецепта кокосовим рисом (Рецепт Насі Лемак):

2 чашки (400g/13 гр.) Довгозерний білий рис
1 пандал листя, пов’язані у вузол (див. примітку)
3/4 чашки (185 мл / 6 рідких унцій). Кокосовим кремом

напрямки для рецепта кокосовим рисом (Рецепт Насі Лемак):

1. Промийте рис під проточною водою, поки вода не стане чистою, а потім перенести у велику миску і залийте 1 л (32 рідких унцій.) Холодної води. Відкладіть щоб вбратися протягом 30 хвилин і потім відстійник.
2. Принесіть 3 чашки (750ml/24 рідких унцій.) Воду до кипіння. Додати рис, пандал лист і сіль за смаком. Зменшити вогонь і варити під кришкою протягом 12 хвилин, або поки рис не тільки приготовані і ніжною.
3. Зніміть рис з вогню і додати кокосові вершки. Рух трохи обережно, щоб уникнути порушення зернами рису. Накрийте каструлю і залишити на 10 хвилин або поки рис не вбере кокосовим кремом. Вийміть лист пандал і відкинути перед подачею на стіл.

Харчова цінність в рецепті кокосовим рисом (Рецепт Насі Лемак):

5 г білка;
жири 6,5 г;
вуглеводів 54g;
волокна 2 г;
0mh холестерину;
1240kj енергії (295cal)

Примітка для рецепта кокосовим рисом (Рецепт Насі Лемак):

Пандіт листя, також відомий як пандануса або листя гвинт сосни, які використовуються, щоб обернути і аромат їжі. Вони доступні в азіатських продуктових магазинів. Зв’язування лист у вузол буде простіше в обігу, а й розірвати лист і випустити аромат. Кокосове заспокоює для неба і цей рис ідеально підходить для обслуговування з пряними малайзійський і індонезійська їжі.