курячу ковбасу Гамбо

Курячу ковбасу Гамбо дуже добре відома в Гамбо сім’ї. Це дуже схоже на традиційну Гамбо не вистачає морепродуктів. Багато людей ставляться до цього як курячий суп гамбо, курки та м’яса Суп Гамбо, але насправді, щоб вважатися Гамбо, ви повинні залишити осторонь “Суп”, “варитися” буде більше відповідне ім’я. Для того, щоб цей рецепт, щоб бути справжніми, ковбаса повинна бути Andouille ковбаса, типу копченої ковбаси зазвичай знаходиться в глибокому півдні, проте, я знайшов постачальників на інтернеті. Якщо ковбаса Andouille не можуть бути розташовані, будь-які інші ковбаси можуть бути використані, проте, смак буде помітно відрізнялися.

Кісток, без шкіри курячі рекомендується. Курча можна залишити ціле, як в груди, стегна, ноги і т.д., або можна розрізати на дрібні шматочки. Найкраще приготований в наявності.

Тепер, найважливіша частина будь-якого Гамбо, Ру. Ру в основному не більше ніж сало, рослинна або вершкове масло змішують з рівною кількістю борошна. Ось і все! Ключ до хорошого підливку, щоб вона не горить. Це означає, що як тільки ви починаєте нагрівання інгредієнтів салом і борошном або особливо масла і муки, не зупинятися перемішуванні! Після спалені, ваші Ру не можуть бути збережені. Він повинен бути викинутий і почалася більше.

Після того як ці компоненти об’єднані, поряд з асортиментом спецій, солі і овочів, і суп має потовщені зараз, у вас є Гамбо, але пам’ятайте, для того, щоб ваші справжні курячу ковбасу Гамбо, Andouille ковбаси є обов’язковим.