нові ідеї для рецептів шоколадного торта

Там дуже мало в житті, що має потенціал для щастя, що рецепти шоколадного торта роблять! Просто читати їх знову і, ще краще, дивлячись на фото можете створити людину слинотеча. О, я зголоднів, просто думаючи про це!

Шоколадний торт рецепти не всі рівні, а деякі можуть бути сухими і деякі можуть бути позбавленим смаку. Але деякі з них можуть бути в самий раз. Якщо у вас є основний рецепт, який вимагає молока або води, замінити каву, щоб підбадьоритися аромату (каламбур!)? Спробуйте використовувати деякі нові додаткові темного порошку какао, щоб зробити ваші рецепти шоколадного торта інтенсивнішим. Сметана завжди хороше доповнення до рецепти шоколадного торта, теж, що робить торт настільки сирий, що він навіть не потрібно заморожувати – можна просто пил його з цукру кондитерів, яка робить для красивої презентації.

Ймовірно, найбільш відомим з усіх рецептів шоколадного торта є Брукліні “Blackout торт”, який є матовий з пудингом, як вигадки обмерзання, а потім покриті крихтами шоколадного торта. Ті, хто з’їв його можна транспортувати в нірвану просто думати про це! Зрештою, ви не називаєте торт після темряви, якщо це не особливо глибоким і багатим і чудовим!

Аргументи про нібито справжні рецепти тривають донині. Але і без точних деталей, ви можете взяти кращі ідеї з різних рецептів шоколадного торта і зробити “Blackout Торт” свого власного. Якби я збирався зробити один, я б спекти його в 10 “Springform каструлі, а не в 2 8” шарів. І в той час випічки торта був, я принесу мою банку Rawleigh Шоколад, наповнюючи пиріг і десерт Mix, щоб допомогти мені, щоб зробити ідеальний глазур.

Rawleigh робить кращий продукт я знайшов у всіх моїх років приготування їжі та випічки, це навіть з низьким вмістом жирів і поставляється в банку для свіжості – важко розбити це! Так що я б переплутати Рецепт надано, але замінити каву на молоці і використовувати трохи менш ліквідні, ніж наданий рецепт вимагає, щоб зробити пудинг товщі. Потім, коли пиріг охолов, я б розгорнув його з любов’ю мій пудинг / глазур, а потім посипати крихтами шоколадне печиво зверху … зітхання. Я краще піду почати випічки – якщо можна так висловитися, це звучить, як вона має потенціал, щоб бути одним з кращих рецептів шоколадного торта навколо!