отримати максимальну віддачу від різних асан йоги за допомогою йоги аксесуари

Ринків спортивних товарів оснащені повний спектр йоги аксесуарів, які дозволяють на практиці асан йоги ваші в більш зручному способом, який буде в подальшому призвести до витягти максимум з них.

Але це не необхідно придбати всі речі, а рекомендується вибрати необхідні. На відміну від інших видів спорту, йога не вимагає різних типів дорогі аксесуари, а єдиним великим обладнання, необхідного це ваш «тіло».

Йоги аксесуари грають важливу роль у прийнятті ви виконувати різні асани йоги безпечно, так як вони можуть перешкодити вам несподівані ковзає і слайди, практикуючи їх.

– Різні види йоги аксесуари:

Нижче наведені різні види йоги аксесуари, які дозволять вам виконувати йогу в більш зручній формі, але, як уже говорилося раніше, немає необхідності, щоб всі з них.

а) Йога Книги

б) Існує широкий спектр йога книги, які розглядаються як ідеальні аксесуари йоги в керівництві практиків при виконанні йоги.

C) Йога Одягу

Один з найбільш поширених аксесуарів йога йога одяг, яка відіграє значну роль у світі йоги. Це завжди рекомендується зробити вибір на користь зручною пари йоги одягу, з тим щоб вільні рухи вашого тіла при виконанні різних видів йоги, асани. Різні види йоги одягу включають йога штани, футболки, йога шорти і т.д.

D) ковдри

Існують різні види ковдр, доступних на ринку, які можна розмістити на підлозі, щоб пропонувати комфортність у будь-якій частині тіла.

д) лавках

Існують різні лавки доступні поряд з подушками на спині для того, щоб доставити комфорт і релаксацію під час медитації. Не тільки це, але й пропонувати відмінну підтримку тіла під час виконання будь розтягнення або асани глибокого дихання.

F) ремені

Ці йоги ремені використовуються для йоги тягнеться з тим щоб дозволити виконавців для підтримки певної позиції довше години, щоб отримати кращі результати.

г) мішки з піском

Мішки з піском, як правило, використовується під час асани йоги, з тим щоб тонізуючу м’язів більш швидкими темпами.

год) М’ячі Йога

Йога кулі використовуються для різних програм вправ йоги.

I) Йога сумка

Йога Мішечки особливо оснащений достатньою кількістю місця, щоб нести різні види йоги аксесуари до йогою.

J) йога килимки

Килимки для йоги діяти як у центрі уваги для всіх типів вправ йоги і медитації. Вони також дозволяють тілу для виконання різних асан на легкістю. Вони також запобігають несподіване ковзання і ковзання виконавця під час практики.

к) Йога DVD-дисків

Існують різні види йоги DVD-дисків, доступних на ринку, які, як правило направляти вас під час практики йоги вправи, коли ви хочете виконати йогу на своє місце. В основному, вони виступають в якості вчителя йоги.

Хоча, покупка всіх цих аксесуарів не треба, але вони розглядаються як корисні речі для виконання асан йоги на легкість і комфортність с.