праліне пекан – солодкий подарунок для будь-якого випадку

Подивіться на весь світ, і ви дізнаєтеся, що є один аромат, який Ви знайдете дуже загальне з’єднання для всіх. Вони називаються цукерки. Кондитерський виріб, зроблене з концентрованого розчину цукру у воді, до якої ароматизатори та барвники додаються. Цукерки, як життя, яка поставляється в різних кольорах. У кожній країні вони мають свої власні улюблені цукерки типу, який змінюється за кольором, розміром і текстурі. За словами надійного джерела, він піддається різним етапам приготування цукру для забезпечення типу цукерок ви хочете.

Це може бути різьблення, м’який кульку, твердий кулька, твердий куля, м’яко тріщини, жорсткий тріщини, прозора рідина, коричневою рідиною і паленого цукру. У різні діапазоні температур вони визначаються – найнижча температура 110 градусів за Цельсієм і 177 градусів Цельсія є найвищим. Цукерка може тривати протягом двох тижнів або до року. Це залежить від того, де ви зберігаєте його.

Дуже хороший приклад прикрашати солодкі цукерки праліне пекан. Не дуже багато говорити про це, це також кондитерський виріб, зроблене з горіхів і цукру. Це дуже мало очевидно, як вона стає частиною цукерки сім’ї. Ви можете просто підготувати це, не виходячи з вашого будинку і всього менш ніж за годину він готовий до рот ніхто. Ці дійсно переконати мене, що це хороша ідея подарунка не тільки для різдвяного сезону, але в кожному випадку у році.

Це дійсно занадто легко приготувати подарунок і наші власні десерти щоб нагодувати наших водянисті рот. Хоча у нас є багато варіантів, але смак праліне таким особливим. Він славиться бути зроблені з горіхами пекан. Саме тому, якщо ви вирішили зробити один прямо зараз, ви хотіли б знати, що суміш повинна бути м’якою і гладкою, щоб додати горіхи і пам’ятати деякі нагадування перед початком одного.

• Використовуйте правильний горщик у прийнятті цукерки. Наслідки не робити то і нерівномірного нагрівання і непослідовною рецепт. Воліють використовувати з товстим банк.
• Ви завжди можете зробити це в будь-який час, але краще, щоб зробити один протягом спекотних днів, щоб переконатися, що він застигне.
• підтримка заданої температури. Вимкніть високу температуру, як тільки ви бачите суміш вирує і нехай варити на деякий час. Як ми всі знаємо, що вона повинна бути регулярно перемішують для запобігання мають випаленої аромат. Таким чином, це ще краще, якщо у вас є термометр цукерки. Це просто ще один інструмент, щоб переконатися, цукерок готовий.
• охолодити його. Ви повинні дозволити йому охолонути перед заливкою його
• Якщо цукерка починає ставати занадто важко, додайте трохи вершків.

Ну, це лише деякі з порад, які зроблять ваш погляд подарунок праліне пекан і приємний смак. Рецепт настільки простий, щоб слідувати і я впевнений, ви легко отримаєте найкращий результат так ось речі, які ви повинні бути готові до 24 праліне приблизно.

3 склянки цукру
1 склянка темного коричневого цукру
1 може кремом (згущене молоко)
¼ фунта вершкового масла
1 склянка горіхів пекан

напрямками:
Отримати велику каструлю, змішати цукор, вершки і добре. Місце на помірному вогні і варити. Приготувати суміш, поки м’яч не утворює, коли ви помістіть його в холодну воду. Зняти з вогню. Додати вершкове масло і горіхи пекан. Удар рукою протягом 3 хвилин. Кинь його, використовуючи велику ложку, на вощений папір.

Пам’ятайте, що ви завжди можете бути творчими у прийнятті зміни цього рецепта цукерок. Таким чином, ви завжди можете дати смак ваших близьких шукає – так само, як ром праліне та багато іншого. Це як персональний подарунок, і це так мило з твого боку.