як оцінити компонентів в корм для собак

Собака завжди хоче власник самий чудовий для них з багатим дієтичні речовини протягом тривалого енергійного існування. Кращі продукти собаки не можна отримати в базар в даний час, але найчастіше заздалегідь прямо через корпорації або представлені на високому поставки тварин кінця. Правильно розумні підходять органічні корми для собак потрібно для життя ступеня більше собаки. У той час як недоречні або позбавлений харчування може викорінити захворювання, алергії, ожиріння, і скоротити тривалість життя.

Таким чином, при виборі корму для собак віддають перевагу їжі з високим вмістом м’яса. Основним елементом має бути м’яса, такі як м’ясо, яке є м’ясо з вогкістю видалені. Але це грунт коричневий рис, рис пивних, рисове борошно, які також запрограмований з м’ясною борошна. Але вони наповнювачів і страшного. Крім того, анонімні м’яса вказаний як м’яса або птиці, а не курки або дичини погано для собак. Канцерогенні консерванти шкідливі для собак, такі як BHA, BHT, Етоксіквіна, ячмінь, коричневий рис, вівсянка, пшениця, кукурудза. Барвник будуть позначені як червоні, сині і жовті барвники. Підроблені особи також може викликати рак і абсолютно безглуздо. Немає додаткового цукру або кукурудзяного сиропу повинна бути в каталозі елементів. Органічною складовою перевершують, як глюкозамін, хондроїтин, Pro і пребіотиків, лляне масло, ячмінь, овес або вівсянку, і соняшникову олію. Поступово пересохло зберегти мінерали, вітаміни і ефірні цілісності їжі. Гормон, антибіотиків безкоштовно, пестицидів і гербіцидів безкоштовно, хімічних консервантів і буде вказувати на підвищений досконалості кращих органічних продуктів харчування собаки. Застосовувати підвищені органічні корми для собак і додати трохи унцію варити або курка смажена червоне м’ясо або біле м’ясо щодня.

Будівництво власного здорову органічну їжу собак:

Створення власних сильних органічних продуктів харчування собака буде відкласти в сторону багато готівкових грошей. Домашнє харчування собаки повинно бути скарб для невеликого день безумовно не більше чотирьох або п’яти днів. Чи не розробляти більш, ніж ваша собака буде пожирати через цей етап.

Віддаю перевагу тільки в покращеному шматочок яловичий фарш, індичка або курка. Зварити м’ясо в деталях. Розчавити три або чотири моркви у вигляді штрафу в заторі. Об’єднати показники м’яса і овочів. Собаки потребують бета-каротин для відмінний зір. Покласти в деяких чашках прекрасно приготовлені, коричневий рис. Це допоможе об’єднати все це, як один. Зберігати в запечатаній урні в холодильнику. Потім поставити його до вашої собаці в якості основних.

Тімбервлф органічні корми для собак:

Це покращена корм для собак з високими дієтичними рішень. Вона включає в себе трави, нерафінована олія, зерно, насіння, овочі, фрукти і т.д. У деяких номерах є м’ясо, як курка, баранина і т.д. Він не має додаткових цукерочка. Sugared продукти можуть оточувати паразита, таких як хробаки в вашого вихованця. Їжа настільки міцним, закінчив, що собаки можуть мати їх, незважаючи на тип погоди, вони живуть і просто їстівні. Ця продукція також дуже покращений для покриття собаки. Це забезпечить красиве хутро до собаки як провести значну жирних кислот, які необхідні для собаки. Цей покращений корм для собак прибуває в різноманітних смаків і можливостей. Ціни будуть чергуватися в залежності від того, де ви платите за них. Ви повинні вирішити, з той, який є самим чудовим для вашої собаки шляхом перевірки компонента на мітку. Збирайте їх основі вартості, але не переговори з харчування зміст поставляються його.