5 швидкий і легкий бутерброд ідеї на тиждень

Ви застрягли на тому, що взяти з собою в обід до майбутньої трудової або навчальної тижня? Ця стаття допоможе вам з розклеюватися п’ять простих ідей бутерброд на обід. Бутерброди легко упакувати і не вимагають підігріву а значить, ви не повинні чекати своєї черги для мікрохвильової печі.

Ви знайдете цю статтю корисною, якщо у вас є дитина, яка не подобається є те ж саме на обід щодня.

Маючи такий же бутерброд протягом п’яти днів тижня може стати дуже нудними. Там повинно бути різноманітність! Ось деякі дуже прості способи ви можете підготувати п’ять різних обідів протягом вечора.

Ось те, що вам потрібно для легких ідей бутерброд: нарізаний хліб, яйця, селера, майонез (або чудо батіг), джем, арахісове масло, консервований тунець, холодного м’яса (шинка і індичка) і салат.

Понеділок – Яєчний салат бутерброд. Жорсткий кип’ятити 1 або 2 яйця. Наріжте яйця і 1 стебло селери. Змішайте їх з майонезом і додати трохи солі і перцю. Розклав її на хліб.

Вівторок – бутерброд з арахісовим маслом. Відкрийте банку арахісового масла і розповсюдження деяких на нарізаний хліб.

Середа – холодний бутерброд розрізу. Поширення майонез на хліб. Відкрийте шинка і індичка в холодне м’ясо пакет і помістіть його на хліб. Топ з деякими салату і перець.

Четвер – Jam бутерброд. Поширення деяких варення і хліб, і ви добре йти!

П’ятниця – бутерброд з тунцем салат. Змішати консервований тунець з майонезом і нарізану селеру. Посипте трохи перцю і розгорнув його на хліб.

Там в п’ять простих ідей бутерброд на обід, що ви не можете легко набриднути. Вони не вимагають багато інгредієнтів, так що ви економите гроші, плюс, вони швидко і легко приготувати теж! Насолоджуйтесь.