Історія Аюрведи

Аюрведа або аюрведичній медицині таке поняття народної медицини, пов’язані з індійського субконтиненту. Це практикується по всьому світу у вигляді альтернативної медицини. У санскриті слово Аюрведа складається з слів Ayus, значить, Äúlongevity, AU, і Веда сенс, Äúrelated до знань: або Äúscience, AU. Історія Аюрведа пов’язаний з ранньої літературі з індійської медичної практики розвивалися під час ведичного періоду в Індії. Сушрути Самхита і Чарака Самхита значні роботи з традиційній медицині в цей період. Протягом наступних століть аюрведичні практики досліджували ряд лікарських препаратів і хірургічних процедур для лікування різних захворювань і захворювань.

Близько 1500 р. до н.е., аюрведа, AOS фундаментальні та прикладні принципи були організовані і сформульовані. Аюрведа історія веде своє походження Вед, Атхарваведа в конкретних, пов’язана з індуїстської релігії. Атхарваведи містити 114 препаратів для лікування захворювань. Виникнення Аюрведа дуже пов’язано з цими складами, і на думку деяких, мають божественне походження. Існує довга історія індійській медицині і є одним з найстаріших організованих систем медицини. Її ж більш ранні концепції викладені в божественному писанні називається Вед, зокрема, в метричній уривки з Атхарваведа.

Інша сторона історії Аюрведа включає в себе попередні роботи включають Аюрведа Чарака Самхита, пов’язані з Чарака. Найбільш ранні розкопки написаний матеріал, який містить роботи Сушрути є Bower рукописи, приурочений до 4-му столітті. Бауер рукописи цитує безпосередньо з Сушрути і становить значний інтерес для істориків у зв’язку з наявністю індійської медицини та його думки в Центральній Азії. Vagbhata, син старшого лікаря на ім’я Simhagupta, а також створював свої твори у галузі народної медицини. Раніше Аюрведе є школа лікарів і школи хірургів. Історія Аюрведа вважає, що тантра Агнівеша текст, написаний мудрецем Агнівеша, учень мудреця Bhardwaja, під впливом праць Аюрведи.