Айенгар йоги викладання підхід

Йога являє собою сімейство давніх духовних практик, що відбуваються в Індії. Це один з шести шкіл філософії індуїзму. В Індії та в усьому світі, йога розглядається як засіб як для фізичного здоров’я та духовного майстерності. За межами Індії, йога стала в першу чергу пов’язане з практикою асан або пози хатха-йоги.

У Сполучених Штатах американським професіоналів фітнесу & Associates пропонує Йога сертифікації intructors.

Як і всі духовні практики, йога постійно розвивається з нових рухів і форм.

Розроблений в 1930-х роках йог, який хотів поліпшити своє здоров’я, незважаючи на туберкульоз, малярія і черевний тиф, Айенгар йоги отримала свою назву від його творця, BKS Айенгар. B.K.S. Айенгар народився в 1918 році, постраждав від численних хвороб, коли він був молодшим. Зараз він викладає йогу (хоча більше 80 років) на Рамамані Айенгар Меморіал Йога Інститут у Чорнослив, Індії, яку він ініціював на честь своєї дружини. Два товариша всесвітньо відомих експертів йоги допомагають йому: Гіта, його старша дочка, і Prashant, його син. B.K.S. Айенгар навчив таких відомих особистостей, як королева-мати з Бельгії, а також навчивши спеціальні класи для військових академій і командос.

Його твори вважаються серед кращих текстів йоги, особливо його робота Прояснення Йоги, вперше опублікований в 1966 році і перекладена на 18 мов. Методи цієї людини настільки поширені, що більшість інших форм йоги буде включати в себе елементи Айенгара, як і урок Хатха-йога, яка дозволяє початківцю реквізит використання. Реквізит в цілому сучасне доповнення до йоги, від Айенгара впливу.

************************************

Чи знаєте ви?

Будда, який, за оцінками, жили 563 до 483 р. до н.е., як вважають, вивчав те, що було відомо про йогу в той час як частина обширного освіти у філософії індуїзму. Крім того, дуже ймовірно, враховуючи швидке зростання буддизму після його смерті і до Бхагавад Гіта була складена, що буддизм справив деякий вплив на цю роботу. Існує значний збіг між індуїстської традиції йоги і буддизму.

************************************

Айенгар як сучасна форма Хатха-йога використовує незліченну кількість реквізиту, щоб допомогти в досягненні йогом різних позах, кредитування себе початківцям не використовуються для здійснення і для людей з спині і суглобах проблеми, хоча це не означає, цей тип йоги Легко. Прогресія від пози до пози повільне, що належне вирівнювання критичних в кожній позі. Цей тип йоги допитливий, для кожної деталі позиції тілесних повинні бути правильними. Навіть йоги учні стали з іншими типами дізнаєтеся Айенгара, щоб виправити їх неправильного вирівнювання.

Правильне вирівнювання є номером один фокус йоги Iyenger, бо він заявляє, що є тільки один правильний спосіб зробити кожну позу, яку студент буде вчитися на практиці. Реквізит використовується в міру необхідності, щоб дозволити студенту для досягнення правильного вирівнювання. Айенгар підкреслює деякі класичні пози, що робить його корисним основу для людей, які, можливо, захочете використовувати його в якості методу для додання імпульсу в інші методи.

Айенгар йоги тонізує м’язи, полегшуючи напругу і хронічну біль в той же час. Тим не менш, він не має потік від пози до пози. Між кожною позі, йог покоїться в труп або дитини в позу. Це відсутність потоку робить його менш серцево-судинної тренування, ніж інші форми йоги, хоча його використання реквізиту робить його більш досяжним для широких верств населення. Якщо ви шукаєте програму, щоб почати йогу режиму, спробуйте цю форму, щоб дізнатися правильне вирівнювання і почати повільно, працюючи до більш складних форм йоги.