Йога дихання і розслаблення

Вам не потрібно, щоб потрапити в стресовому режимі життя. Ви можете використовувати дихання, щоб розслабитися, а не стрес, ваш розум і тіло. Йога допоможе вам переучуватися, що природний стан, що ваше тіло і розум хочете бути в: релаксація.

Глибоке дихання як заспокійливий і тонізуючий. Ви відчуваєте енергію від декількох хвилин ретельного дихати не нервувати або гіпер, але спокійний, урівноважений енергії, яку ми всі потребуємо. Повільному, стале та спокійному диханні дає повідомлення для вашої нервової системи: Будьте спокійні.

Всього книг було написано з йоги дихання. Ось один з 5-ти хвилинах Дихання Перерва. (Прочитайте інструкцію кілька разів, перш ніж намагатися практиці.)

1. Сядьте з хребтом як можна більш прямо. Використовуйте крісло, якщо це необхідно, але не падіння в неї. Ступні на підлозі з коліна прямо над центром ваших ніг. Використовуйте книгу або подушку під ноги, якщо вони не комфортно відпочити на підлозі. Руки знаходяться на вершинах Ваших ніг.

2. Закрийте очі м’яко, і нехай вони відпочити за закритими століттями.

3. Подумайте про свої ребрах, на фронті, спині і з боків тіла. Ваші легені за цими ребрами.

4. Відчуйте ваші легені заповнення, ваші ребра розширюється назовні і вгору. Відчуйте ваші легені спорожнення, ваші ребра спускатися вниз і дюйма Не натискайте на диханні.

5. Перші кілька разів ви зробите це, зробити це протягом 2 до 3 хвилин, то зробіть це на строк до 5 до 10 хвилин. Спочатку, виділити час принаймні один раз на день, щоб зробити це. Коли ви дізнаєтеся, наскільки добре він змушує вас почувати себе, ви хочете зробити це в інший час, а також.

Так само, як стресова ситуація йде в ваш наступний виклик, розслабляючий протягом декількох хвилин кожен день, поступово переноситься і на решті частини вашого повсякденного життя і діяльності.