йога безпліддя

Безпліддя визначається як нездатність до зачаття після одного року спроб, або нездатність нести вагітності до народження живої дитини. Це зачіпає один з шести пар дітородного віку в Сполучених Штатах сьогодні – принаймні десять мільйонів чоловік. А у профорієнтаційній області, як Вашингтон, де багато пар відкладають рішення про дітородному поки професійні цілі не були виконані, в раціон кожен шостий, ймовірно, на стороні консерваторів. Все ж це рідко обговорюється, і зрозумів ще менше.

Майже для всіх пар стан стає несподіванкою. І не дивно. Здається, ніби все на своєму захиститися від виробництва небажаних дітей. Кожен день 19900000 жінок у цій країні прокинутися і нагадати собі, прийняти таблетку. У Китаї, жінка з більш ніж трьома дітьми вважається ворогом держави. В Індії, населення Експерти побоюються, що країна може в кінцевому підсумку з близької століття з в чотири рази більше людей, як він почав з – порівняно з 250 млн. в 1900 році до одного мільярда. Величезна нація вдається до недоброякісної вазектомії та грошові винагороди на станціях приміських поїздів. Два зроблять плакати всюди.

Хоча безпліддя може вплинути на людей усіх соціальних класів, бездітні бідних, як правило, ні часу, ні грошей, щоб пройти тривалий серії тестів – зазвичай називають безпліддя робота-UP – визначити причину проблеми. Там також може бути класові відмінності в готовності людини терпіти багато жертв, щоб довгострокова мета може бути реалізована. З цих причин, неможливість зачати і народити дітей, здається, середнього і верхнього середнього класу проблеми.

Тугу безпліддя вдарять більше число пар в найближчі кілька років, однак, як діти бебі-буму досягають своєї наприкінці двадцятих і початку тридцятих років. Багато, хто досі відкладені шлюб і народження дітей для їх кар’єр перетвориться на обидва, щоб закруглити своє життя – і знаходять дітородного неможливо.

Чоловіки, після багатьох років насолоджуються тим, що вони вважають здоровим статевим потягом, будуть шоковані, дізнавшись, що їх сперма надто нечисленні або, можливо, не досить активні, щоб здійснити зачаття. Жінки можуть бути надані знаходження ендометріоз, стан, при якому частина матки насіння підкладка себе в різних місцях уздовж статевих шляхів. Невідомі в культурах, де жінки виходять заміж за молодих, це часта знахідка в минулому американські жінки 30. Або жінки може бути частиною 10900000 хто прийняв таблетку щодня чи ні попередні гінекологічною патологією повинні були попередити лікаря проти рецепта.

Покоління тому, до нинішнього вибуху в області медичних технологій, багато пар, які не могли виробляти на світ дітей сказали, що не було нічого поганого з ними: або все це було в їхніх головах чи волею Божою. Там було також посміхаються невігластва на публіку, вони були інсинуації не працює правильно в ліжку.

Справді, чоловічої імпотенції є джерелом менше п’яти відсотків випадків чоловічого безпліддя, і імпотенції джерел надзвичайно різноманітні, від діабету до промежини травми нерва психогенних причин.