основи йоги базується на п’яти принципах

П’ять принципів йоги складають основу практики для багатьох практикуючих йогу, як для ветеранів і новачків. П’ять принципів, створюють основу практики йоги і є ключем до здоровому розумі і тілі, канал, по якому всі переваги потоку. Вивчаючи і дотримуючись п’яти принципів йоги, практикуючі досягають такого рівня розуміння, який проявляється у всіх сферах їхнього життя.

П’ять принципів, заснованих на давньої індійської науки про здоров’я, життя і довголіття відомої як Аюрведа, яка передбачає, що кожен з принципів дотримуватися так і в рамках конкретних сезонів для досягнення здоров’я і благополуччя.

Так що п’ять принципів? Простіше кажучи, п’ять принципів йоги належного здійснення, правильне розслаблення, правильне дихання, правильне харчування і ліки. Давайте розглянемо кожен з них.

Правильні вправи є принцип заснований на концепції, що наші тіла потрібно рух і фізичні вправи для підтримки хорошого здоров’я. Для підтримки гарного здоров’я, організм повинен бути поставлений через спеціальні асани йоги, або пози, які призначені для зміцнення і підтримки всіх частин тіла за рахунок підвищення гнучкості, тонізуючу м’язи і поліпшити кровообіг. Крім того, належне здійснення також покращує розумові функції, а по розслабляє тіло і покращує продуктивність системи в рамках. З належне здійснення, тіло і розум об’єднуються і вчаться працювати в гармонії.

Правильне дихання, також відома як пранаяма, допоможе вам навчитися контролювати потік життєвої сили (прани) і тим самим контролювати свій психічний стан. Навчившись правильному диханню, йозі студент може дізнатися, як збільшити свою ясність розуму і енергії, практикуючи повільний, глибокий, розмірений дихання. Успішно навчання правильному диханню, ви можете дізнатися, як оновити ваше тіло, особливо в періоди стресу, коли напруженість може бути високою. Коротше кажучи, правильне дихання може допомогти створити більш відпочили і зосереджений розум.

Правильне розслаблення, також відомий як Шавасана, значить вчити м’язам розслабитися, тим самим знижуючи стрес і підзарядки нервової системи, в результаті чого практикуючий йогу розслабився і з внутрішнім світом. Цей внутрішній світ може вплинути на все ваше життя, даючи вам можливість зняти напругу і відновити енергію майже на волі. Правильне розслаблення не пов’язане тільки м’язи, але розум і дух, а також.

Правильна дієта допомагає практикуючому йогу досягти чистого розуму і тіла, і йога сприяє цьому, пропонуючи чистий (сатвіческую) дієту, яка складається з їжі, яка) легко засвоюються і В) сприяє здоров’ю в тіло і розум. Природний або органічних продуктів харчування (зерно, овочі, фрукти, горіхи і молочні) є найбільш поширеними компонентами дієти йога і вегетаріанство не є рідкістю. Для багатьох інструкторів йоги і практики, вживання в їжу м’яса і м’ясних продуктів може зробити тіло повільно і мляво, завдяки енергії необхідна для перетравлення м’яса, яке вони відчувають себе надмірно бере енергію від тіла. Правильне харчування для практиків йоги кошти також їдять в міру і тільки тоді, коли ви голодні. Для йога фахівців і студентів, дієта є настільки ж важлива для підтримки здорового тіла, розуму і духу, як будь-який з інших принципів.

Нарешті, правильна медитація вважається одним з самих, якщо не найважливішим принципам. Розум контролює всі аспекти людського тіла і тримати його в ідеальному стані означає практикувати вправи, які підтримують його у світ і розслабленим. Це може включати в себе тільки кілька хвилин на день або звичайний 20-хвилинних щотижневих сесій, але очистити розум від стресу за допомогою медитації важливо досягаючи стану благополуччя і миру.

Кожен з цих принципів, коли об’єднані в повну програму йоги, може допомогти практикуючому досягти стану психічного і фізичного ясності, які можуть мати далекосяжні впливає на весь організм. Використовуйте ці п’ять принципів в якості будівельних блоків для життя, наповненого світу і гармонії розуму і тіла.