продукти дитячого харчування – 6 порад про продукти дитячого харчування, що вам потрібно, щоб уникнути

1. Якщо хтось у сім’ї дитина страждає від алергічних захворювань – в тому числі скарги, як сінна лихоманка, зв’язок яких з їжею не є очевидним – ваша дитина може бути екстра-відповідає перед ними теж. Дозвольте йому почати життя на виключно грудному молоці, якщо ви, можливо, може, і звернутися до відвідувача здоров’я або лікарем, перш ніж почати давати небудь ще, будь то формула молоко, тверді продукти або інші продукти дитячого харчування. Зверніться ще раз, перш ніж намагатися ввести будь-який з ризикованих елементів.

2. Один з інших продуктів дитячого харчування, що вам потрібно, щоб уникнути додається сіль, яка може підкреслити незрілі нирки, гострі спеції, які можуть спалити рот дитини або навіть розпалити животі, а кава, чай і алкоголь, який всі наркотики.

3. Скупитися з додаванням цукру і обов’язково запропонувати принаймні стільки апетитних страв, як солодких продуктів. Багато діти легко розробляти перевагу солодким продуктам яка є одним з продуктів дитячого харчування, який ставить їх стоматологічного здоров’я в небезпеці. Варто переконатися, що, коли ваш напій приєднується до-а-а-печива бригади, його почуття не постраждали від хлібні палички і напоями води, а не шоколадні печива і яблучного соку.

4. Коров’яче молоко іншого дитячого харчування продукти потрібно уникати (або козячого або овечого молока), за винятком, можливо, для змішування продуктів. Для пиття, використовувати тільки грудного молока або формули протягом усього першого року. Якщо ви особливо хочете, щоб дати більш “дорослому молоко”, ви могли б використовувати “наступною формулою” після дев’яти місяців, але ці Дитяче молочко для дітей старшого віку є деякі тверді продукти не дають жодних переваг порівняно з дитиною доїть використовувати з народження -і, звичайно, ніяких переваг перед грудним молоком так не уникнути як можна більше цих продуктів дитячого харчування. Хоча соєве молоко часто рекомендується для дітей, які, як вважають, бути нетерпимими продуктів коров’ячого молока, воно саме по собі може викликати алергічні реакції. Використовуйте соєве, тільки якщо воно призначено лікарем – і то лише у вигляді соєвій основі дитячого харчування.

5. Введемо нову їжу, яку ви хочете, щоб дати йому кожен раз. Використовуйте одну чайну ложку перший раз ви годуєте його. Якби він не згоден з вашою дитиною ви будете точно знати, яка їжа, щоб уникнути протягом декількох тижнів.

6. Пам’ятайте, що він не може жувати ще. Якщо ви годуєте його шматки йому доведеться ковтати їх як брили. Він не буде, як цього і він може задушити тому постарайтеся уникати подібних продуктів дитячого харчування. Так сито, або змішувати в міксері його ранньої їжі. Тип їжі млин часто називають “Mouli” особливо корисна, оскільки обидва liquidizes й сита продуктів. Якщо ви використовуєте міксер або кухонний комбайн він буде виробляти те, що виглядає, як дитяче харчування, але як і раніше містить пункти і жорсткої шкури або волокон його травлення буде важко впоратися. Вам потрібно буде використовувати сито, а також.