пілатес і стрейч – останнє досягнення в галузі управління болем

Люди пройшли довгий шлях за останні століття по відношенню до болю. Є ряд процедур, медикаментів і лікування, які допоможуть людям, які знаходяться в хронічного болю. Деякі речі працюють, і деякі процедури і методи лікування тільки погіршить ситуацію. Одна з найбільших помилок, які були зроблені протягом останніх декількох десятиліть є часте рекомендацію використовувати болезаспокійливі засоби. Лікарі в усьому світі виписування рецептів на препарати, як метадон, вікодин, гідрокодон і занадто багато, і це викликає деякі дуже очевидні проблеми.

Типи проблем, які були викликані такі ж, свої, які викликають фармацевтичної промисловості переглянути те, що види наркотиків, вони хочуть, щоб розтікатися на ринок. Занадто багато людей помирає від випадкового передозування з того ж типу знеболюючих як перераховані вище. Ці препарати також дуже затягує, так що це дуже ризиковано призначати їх кому попало. Більшість людей, які стали залежні від знеболюючих зазвичай приймають свою першу таблетку через письмовий припис. Проте, все це не є причиною для занепокоєння, тому що є набагато більш ефективні способи для лікування, профілактики, лікування і джерело вашої болю.

Останні досягнення в управлінні болем приходить від чогось, що було навколо протягом більше століття – пілатес. Протягом багатьох років люди вивчили ефекти Пілатес на тіло і виявив, що зміцнення організму зсередини це кращий спосіб, щоб зменшити біль. Зміцнення і вправи на розтяжку починається з основного робочого тіла. Черевні, сідниці, стегна, і нижні м’язи спини беруть участь у кожній вправі. Люди, які відчувають біль в інших областях свого тіла, до того ж їх назад також можете знайти полегшення, робить пілатес, тому що все починається біль в центрі тіла.

Причина, чому він починається в цій області пояснюється тим, що коли хребет не вирівняний, всі частини страждають і стають з рівноваги. Все в тіло підключений до задньої частини. Ноги, руки, голова, шия, пальці, коліна і т.д. Всі шпори з хребта. Давайте припустимо, що у вас є перекіс в нижній частині спини. Найближчий області, будуть порушені буде стегон і очевидно, що в нижній частині спини. Цей біль в кінцевому підсумку призвести жорсткість і скутість у ногах. У тому ж зміщення може призвести натяг і розрив м’язів вгору і вниз уздовж хребта і чинити тиск на іншу частину тіла в спробі збалансувати всі. Даний вид діяльності дозволить створити вузол – що може відчуватися в області шиї або плечей. Головні болі можуть бути результатом. Біль у нижній частині спини насамперед з ранку також може бути результат. М’язові спазми і стрілянина, ниючі болі ніщо з норми, коли задня в даний час постраждалим.

Здоровий хребет можна легко отримати, виконавши пілатес, а насправді набагато простіше, ніж за допомогою мануального терапевта, – які можуть бути дуже руйнівними. Люди, які Пілатес використовувати свою власну вагу тіла для виконання рухів. Ділянки зроблені, щоб гарантувати, що ні шкоди або шкоди не буде зроблено для тіла. Вправи і рухи дуже прості, так що кожен, починаючи від молодших до старших може зробити ці рухи, незалежно від того, який тип болю, яку вони можуть відчувати. Як тільки одна точка тиску вивільняється, м’язи навколо нього почнуть потихеньку розслаблятися. Стрес і вузлів покине тіло і все повернеться назад на його природному стані і вирівнювання.

Загалом, все це зводиться цьому одну просту річ: Всі процедури, терапії, і лікування в світі не може зцілити вас. Якщо ви хочете реального зцілення, у вас є, щоб дістатися до джерела проблеми. Справжнє зцілення і профілактика починається з вами. Якщо у вас є мотивація, щоб отримати кращі і жадають, щоб жити життям без болю, ви будете робити все, що потрібно. Тепер, коли ви знаєте, що ви можете зробити, щоб позбутися від болю, це до вас, чи дійсно ви дійсно хочете, щоб це відбулося.