Бікрам йога

Якщо ви розглядали Бікрам йога Є кілька речей, які ви повинні знати про це першими. На відміну від аеробних вправ, які отримують ваші серцевого ритму відбувається Бікрам йога не вимагає такої специфіки. Основна мета цього типу йоги є обмеження кровотоку в судинах і венах, а потім раптом випускаючи тиск у результаті чого струм крові по венах спочатку швидко. Цей тип йоги може очистити ваші вени і судини. Є багато способів, щоб підготуватися до цього тип йоги, і не кожен може це зробити. Якщо Бікрам йога є правильним для вас, ви повинні бути готові для вашого класу.

Як це зробити Бікрам йога

Для виконання Бікрам йоги ви поставите ваше тіло в джгут використанням методів розтягування. Тиск у ваше тіло буде зупинити потік крові. Після цього успішним, то ви відпустіть викликаючи кров текти швидше.

Перед початком Бікрам йога

Тому що ця йога може бути інтенсивним вам потрібно підготуватися до класу. Після виявлення об’єкта, який пропонує Бікрам йога вам потрібно підготувати свій організм, випивши два літри води в день. Почати питної води один тиждень, перш ніж почати, особливо якщо ви не використовувати для питного що багато води щодня. Якщо пити соду, каву, чай або інші напої, які містять cafffeine вам потрібно зупинитися з кількох причин. Перша причина в тому, що вода краще для вашого тіла. Ваш організм потребує в певній кількості води, щоб тримати вас здоровими. По-друге, в напоях кофеїн викликає звикання і, по-третє, ви будете приймати ваші Бікрам йогою в класі, який нагрівається до 105 градусів. Тому що ви будете в такої спекотної температури і тому, що ви будете виконувати йогу вам потрібно, щоб одягнутися. Не їжте нічого, 1-3 години до вашого класу. Ваша система повинна бути порожніми для того, Бікрам йога для правильної роботи. Топ комфортно в одязі, такі як купальний костюм або майку і шорти вправи. Ви не хочете носити мішкуватий одяг, як вони будуть просто зробити його більш важким на вас.

Після Бікрам йога

Ви повинні відчувати себе добре після сеансу або ви можете відчути такі симптоми, як запаморочення, нудота або задишка це, ймовірно, через не правильно дихати під час тренування або інший невеликий коригування ви повинні зробити.

болючість м’язів нормально після першого класу йоги Бікрам. Не зупиняйся через хворобливість, але продовжують якомога більше, поки ви не можете повернутися у свій клас. Бікрам йога повинна практикуватися кожен день протягом не менше двох місяців поспіль. Є компакт-диски та DVD-дисків, які можна придбати для роботи в домашніх умовах.