Йога безсоння

Сон є невід’ємною частиною гарного здоров’я. Хороший сон може допомогти вам почувати себе добре, виглядати здоровим, працювати ефективно і ясно мислити.

Але сон не завжди так легко знайти. Якщо ви іноді мають проблеми із засинанням або сном, ви не самотні. 1991 Gallup дослідження показало, що більше однієї третини всіх американців страждають випадкові або хронічного безсоння.

Люди часто дивуються, дізнавшись, що сонливість в денний час не є неминучим, нешкідливий побічний продукт сучасного життя, а ключовий ознака проблеми сну, що може мати катастрофічні наслідки, якщо не лікувати.

Останні дані показують, що майже чверть населення регулярно не може йти, або залишатися сплячим, і щороку лікарі виписують більше 14 мільйонів рецептів на снодійне.

Причини безсоння, численні і різноманітні. “Це може бути пов’язано зі станом здоров’я, такі як хронічні болі від ревматизму або артриту, говорить професор Джим Хорн, який керує лабораторією дослідження сну при Університеті Лафборо. “Або це може бути хімічної, в результаті пити чай, каву або спирт. Хронічні або довгострокові безсоння часто пов’язано з депресією і тривогою, і екологічні фактори, безсумнівно, сприятиме.

І безсонні ночі, дивлячись божевільними очима в темряву, гірше, ніж погані сни,

Для дуже багатьох людей – за оцінками 9percent американського населення – хороший сон є важкодоступною метою. Наслідки втома від хронічного безсоння включають нещасні випадки в машині і на роботі, значно підвищений ризик депресії та погіршенню фізичного захворювання.

Швидке полегшення доступно, у вигляді снодійних засобів, для осіб, що зазнають труднощі при падінні або залишилися спить або які не можуть отримати відпочинку і відновлення сну. Тим не менш, довгострокове поліпшення звичайно включає поведінкову терапію. Ці терапевтичні підходи повинні бути інтегровані, якщо коротко-і довгострокових потреб пацієнта повинні бути розглянуті.