Йога підготовки вчителів – але куди йти

Йога “в”. Двадцять років тому було по-іншому, але сьогодні йога стала модою і частиною сучасного життя – і тисячі людей в Америці і Європі не може уявити своє життя без нього більше. Йога викладачів для того, і це, як все більше і більше вчителів йоги хочуть, щоб дійсно мати глибокі знання і якомога більше досвіду, як вони можуть отримати, так що вони можуть дати своїм студентам, що вони просять: повна і дійсно хороші йога класів, з яких вони залишають розслабився , напругою, посиленої і в світі з самим собою і світом. Великі амбіції, зараз піти і отримати ваше підвищення кваліфікації вчителів йоги, то ви можете почати!

Шукаєте підготовки вчителів йоги Сьогодні ви знайдете переважна різноманітність варіантів в самих різних цінових категоріях. З низьким бюджетом тренінгів в упакованих класів і невеликих студій приватним навчання у вашому будинку, який, очевидно, трохи дорожче. Деякі курси, щоб ви вчитель йоги протягом трьох років, інші роблять це менш ніж за місяць. Рішення може бути важко не говорити від вибору різних традицій. Ви повинні знати спочатку, що ви хочете дізнатися: Бікрам йога, Гаряча Йога, Кундаліні йога, Аштанга Йога, Йога Айенгара і багатьох інших стилів йоги з великою різноманітністю імен, деякі з яких ви ніколи не чули раніше. Так як дізнатися, який з них йти? Звичайно, ви можете вибрати один з них, але з кожним класом ви будете знати, що вам буде не вистачати на те, що всі інші повинні запропонувати. Іншим фактором є те, що ви знаєте, десь всередині, що ці всі західні вчителі, які часто, витягнуті з інших західних вчителів, а також. Ви відчуєте непереборне бажання дізнатися справжню йогу, яку викладають у країні її походження, в Індії. Ви не можете мати все це, чи не так?

Насправді так, ви можете! В Індії в даний час ви можете знайти безліч тренінгів йоги спеціально розроблена для вчителів йоги, хто хоче заглибитися в своїй практиці, які хочуть розширити свої знання про Асани, а також філософії і які хочуть отримати відчуття, що таке йога в її коріння. Ви дізнаєтеся, як створити варіанти основних асан, і ви дізнаєтеся, як ви можете створити йога семінари і заняття йогою на певних предметах, як йога для зниження стресу, йога для схуднення або йога при болях у спині. У гарну підготовку заздалегідь, ви повинні дізнатися більше про Крійі як Наулі, і багато nehti і як їх використовувати, тема, яка, як правило, лише грубо зворушений середньому підготовки вчителів йоги. Бачте, хороша підготовка вчителів йоги може дати вам абсолютно новий світ ідей для поліпшення ваших уроків йоги плюс ви добираєтеся, щоб випробувати цей справжній спосіб навчання з перших рук.

Найкраще, якщо місце, де вас вчать також пропонує проживання та харчування. Тоді вам не потрібно турбуватися ні про що, як, коли, щоб отримати їжу і звідки можна буде просто повністю зануритися у вашій практиці і у вивченні здатності, які залишалися прихованими для вас до сих пір. Філософські лекції навчити вас більше про філософію йоги і як вона втілюється в життя повсякденне, який ви можете випробувати прямо там, де ви знаходитесь, в Індії. Звичайно, це здорово, якщо група невелика, тому що ви можете задати питання та вчителі зможуть звернути пильну увагу на Вас і Ваших індивідуальних побажань щодо поліпшення. Інший фактор, не менш важливий, це харчування яких у кожному хорошому навчальному центрі йоги буде вегетаріанське, йогічних, саттвічними їжі. І ось знову, на користь того, що в Індії в тому, що ви досліджуєте смачні різноманітні страви індійської кухні. Відмінно!

І це, як ви отримаєте все це: ви досліджуєте Індії, дізнатися справжню йогу реальні йоги, практики різних стилів йоги і доступ глибокі знання про суть йоги.