Йога центральних – півмісяць позу

Це остання стаття в нашій йозі центральний ряд, і сьогодні ми будемо дивитися на пози відомі як півмісяць пози або Ardha Chandrasana. Ми будемо дивитися на те, як правильно виконувати пози, переваги ви можете отримати від нього і все, що ви повинні розглянути перед початком. Будь ласка, прочитайте всю статтю, перш ніж намагатися позі.

як виконувати позу

Ми зібрали інструкціями про те, як виконувати позу правильно Однак є й ряд модифікацій, які можна зробити, щоб зробити позу простіше, а також глибше. Ці модифікації можна знайти нижче у статті.

1. Почніть з виконання витягнутим трикутником позу в праву сторону, але тримати ліву руку на ліве стегно. Тоді, як ви вдихаєте зігніть праве коліно і сковзаєте лівою ногою вперед по підлозі близько 6-12 дюймів. У той час як ви робите це, Ви повинні помістити свою праву руку вперед довгі підлозі так, що він знаходиться в передній частині правої ноги близько 12 сантиметрів.

2. Переконайтеся, що ваша права рука і п’ятка встановлені точно в підлогу і на видиху випрямити праву ногу і підніміть ліву ногу від підлоги так, щоб він був паралельний підлозі або трохи вище. Важливо тримати ліву ногу активною, і ви можете зробити це, проходить через ліву п’яту. Переконайтеся, що ви не блокувати ліве коліно і що вона спрямована вперед, а не ліг спати

3. Тепер злегка поверніть ваше тіло вліво, але важливо, що ліве стегно переміщається трохи вперед. Якщо ви новачок в цій позі то це, де ви повинні залишитися з лівою рукою ще на стегно і голову в нейтральному положенні.

4. Переконайтеся, що більшу частину своєї ваги, вжиті вашої опорної ноги, але і злегка натисніть на праву руку на підлогу, щоб зберегти рівновагу. Підніміть внутрішню кісточку правої ноги, як ніби отримує енергію від підлоги до паху. Натисніть лопатками на його задню частину.

5. Залишайтеся в цьому положенні протягом приблизно 30-60 секунд, а потім повернутися в положення стоячи. Повторіть цю позу на іншу сторону.

поради і запобіжні заходи

Якщо ви новачок в цій позі ви можете знайти його важко отримати нижню руку на підлогу. Якщо це так, ви зможете відпочити руку на блоці і як ви стали більш зручними поступово зменшити висоту блоку поки ви не отримаєте на підлогу.

Є цілий ряд речей, які ви можете зробити, щоб збільшити складність цієї позі. Перш за все, вам міг підняти руку на стегно і підняти його до стелі. Якщо ви знайомі з цим потім повільно поверніть голову так, що вона дивиться на верх. Ви також можете зробити його більш важким, піднявши руку на підлогу, щоб ваші стегна і приймаючи всі свою вагу на опорної ноги.

Якщо у Вас виникли проблеми з шиєю, то ви повинні тримати голову в нейтральному положенні. Крім того ця поза не рекомендується для людей, які страждають від головного болю або мігрені, діарея, безсоння або низький кров’яний тиск.

переваги і фокус

Практика ця поза має великий ряд переваг як анатомічно і терапевтично. З точки зору цієї позі тіло допоможе зміцнити щиколотки, ікри, стегна, коліна і пах. Крім того, воно також корисно для плечей, хребта, грудної клітки і живота.

З точки зору терапевтичного ефекту існує цілий ряд умов, які могли б отримати велику допомогу від цієї пози. Деякі з умов, які могли б отримати допомогу включають занепокоєння, біль у спині, остеопороз, ішіас, втома, запори, розлад шлунка, а також менструальну біль.