Йога Maryville відвідати заняття йогою у вашому будинку димні гори

lLooking для невеликого співтовариства, де ви можете практикувати йогу, спільноти з тротуарів і Зелених маршрутів, і міста, де це безпечно їздити на велосипеді на вулиці? Maryville може бути просто ваше місце.

Maryvile, TN це тихе місто в 30000 жителів. Він розташований між Ноксвілл і Great Smoky Mountains National Park в графстві Блаунт.

Це невелике містечко є батьківщиною Maryville коледжу, слабкий гуманітарний коледж, і має одні з кращих державних шкіл у штаті Теннессі.

Не тільки це, але є цілий ряд різних стилів йоги класів та вчителів у Maryville.

Якщо ви зацікавлені у вивченні хатха-йоги або одного з його різних формах – Анусара йога, Виньяса потоку, Інь йога, Діпак Чопра Сім духовних законів йоги, або йоги Kripalu в Maryville, TN – ви знайдете не лише заняття йогою і вчителів, щоб задовольнити вас, а й приватні уроки цілком доступним. У діапазоні від $ 35 до $ 75 на годину, місцеві йоги Maryville вчителя беруть значно нижче, що можна було б очікувати, щоб заплатити за персоналізований йогою у великих містах, і багато хто навіть зробити йогу будинку, щоб навчити вас або ваш невеликої групи.

Ви знайдете йоги в Maryville, TN не тільки в студіях йоги та тренажерні зали, а й у центрах бойових мистецтв, танцювальних студій, і помісних церков. Є класи для початківців, а також тих, хто завжди шукає наступну задачу.

Крім того, оскільки Great Smoky Mountains National Park знаходиться так близько, Maryville є ідеальним місцем для відпочинку в ліжко і сніданок під час прогулянки в національному парку, де можна займатися йогою і медитацією під музику вітру в деревах, булькання струмка, і аромат польових квітів на вітер.