Корисність медитативної музики

З часів античності, медитація була розглянута цілісна дисципліна, яка приймає практикує в більш глибокий стан свідомості. Медитативні дисципліни зосереджені на різних духовних цілей у тому числі придбання більш високий стан самосвідомості і створення мирної настрої. Медитація лікує розум від бомбардування небажані думки і полегшує тягар мирських. Медитативний спокій таким чином, покращує здатність до концентрації на одній точці і підвищує креативність розуму. Медитація, практикують медитацію з музикою заспокоює, допомагає розуму розслабитися і підвищує рівень концентрації практикуючого. Прослуховування музики під час йога йогою також дуже ефективний, оскільки він створює баланс між розумом, тілом і душею.

Медитація є потужним методом контролю над розумом, душею і тілом. Збільшуючи рівень релаксації, людина досягає більш глибокого рівня концентрації, при якій він стає легко зосередитися на одній думці. Вона поступово, видаляє всі відволікаючі від розуму і робить його чистим, як краплі роси. Медитація є інтелектуальною практики саморегулювання уваги. Чим більше ви практикуєте медитацію, тим більше що окремі досягає більш високий рівень самоконтролю. І самоконтроль підвищує рівень самосвідомості. Таким чином, медитація допомагає будувати динамічні свідомості. Медитація також готує розум і тіло, щоб почати свою практику йоги як йога також вимагає більш високого рівня концентрації. Будь це будь-який вид йоги, кундаліні йога, Хатха-йога, Аштанга йога, або Бікрам йога Крійя йога, медитації з використанням ваших йоги заспокоює розум і душу, як безволновой морі. Коли заспокійлива музика йога включені в практиці йоги або Садхани, то він створює божественні, спокійною атмосферою спокою і все навколо.

Дух Voyage компанії в Інтернеті музики, який пропонує величезний вибір медитації музичних компакт-дисків та DVD-дисків, які допоможуть практикуючим навчитися розслаблятися в їх практиці йоги. Від початківців до регулярного йоги і медитації практиків, ця колекція є корисним для всіх, хто хоче вчитися і практикувати медитацію на щоденній основі. Сто благословень на Мірабал Сейба, медитативну місяця Художниками Духа Voyage, в мовчання з Діва Premal, і всі компакт-диски в Медитації для трансформації п’ята Частина CD мало серед душевний колекції медитації, яка сприятиме підвищенню медитативний настрій практиків. Медитація також робить заняття йогою більш цікавим шляхом надання ефективних фон для неї.

Регулярна практика медитації допомагає людині захиститися від всіх щоденних стресів і напруженості. Медитація також було відомо, вилікувати різні захворювання, такі як гіпертонія, проблеми з серцем, високий кров’яний тиск і багато іншого. Якщо це практикується регулярно, це знижує ризик інфаркту та інсульту. Він також заспокоює біль артриту. За допомогою медитації, можна вступати до вищого стан свідомості, при якому людина набуває більш глибокий рівень інтуїції. Душевний практика медитації забезпечує глибоке розуміння власної особистості. Є вісім частин йоги (Яма, Нияма, Асана, Пранаяма, Пратьяхара, Дхарана, дхьяна, самадхи). Дхіана або медитація є однією з цих 8 основних принципів йоги. Так що регулярні практикуючим медитації та йоги заповнити своє життя з чистої духовності. Можна підібрати корисний DVD йоги з різних, доступною на Духа Voyage який влучно допомогти їм у їх занятті йогою. Колекція DVD-дисків Йога від Духа Voyage забезпечують глибокі знання про різні форми йоги і може бути чудовим гідом у вашій щоденній практиці йоги.

Мантри в рух Gurudass Каур, Кундаліні йога для ясності розуму по Gurutej Каур, Кундаліні Йога на бал-DVD Доктор Габріель Pelicci, медичного обгрунтування Кундаліні йоги Сірі Атма С. Халса є одними з останніх DVD-дисків можна взяти допомогу. Цей сайт також має DVD, CD, книги і аксесуари для йоги різних формах, включаючи Кундаліні йога, Аштанга йога, йога і т.д. загальним Ці колекції допоможе одна знати і виконувати йогу і медитацію в кращу сторону. Дух Voyage пропонує вам подорож у Божественний світ спокою зі своєю еклектичною колекції. Так, підібрати підходящу DVD йоги і почати духовне подорож сьогодні.