Поради для інверсії робити пози йоги

Стійка на голові (Саламбо шіршасану) є однією з поз йоги, які вважаються інверсії пози. Інверсія позах включати будь асани, які піднімають ноги вище голови. Інші інверсії пози, які добре відомі включають плечах (Саламбо сарвангасана) і половина на плечах (віпаріта карані). Але навіть лежали на підлозі, ноги на стілець інверсія позі.

Концепція інверсії пози виражається в текстах йоги як віпаріта карані. Viparita карані перекладається як «зворотний процес» зміст. Це просто означає сприяння іншої точки зору. З чисто фізичної точки зору, це іншої точки зору в інверсії пози є буквальним – з точки зору дивитися на світ з іншої точки зору фізики, – а також за участю тіла підтримується по-іншому.

Але як йога це більше ніж просто фізичні вправи, є й інші процеси, які допомагали. Багато йоги розроблений, щоб допомогти нам змінити ментальні звички, а також фізичні звички. За рахунок збільшення нашої здатності адаптуватися до змін, замість того, щоб застрягти в старих звичних реакцій, ми збільшуємо нашу здатність до зростання і трансформації. Це застосовується у всіх сферах нашого життя.

Існує теоретична концепція в йозі про те, чому інверсії пози допомогти. Аюрведа вважає, що багато домішки організму знаходяться в нижній частині живота. Коли ми піднімаємо ноги вище голови, гравітація допомагає нам рухатися ці домішки до того, що системні виклики аюрведичній Агні, або «вогонь». Агні зокрема, відноситься до нашої “травний вогонь”, і, таким чином, знаходиться вище нашого нижній частині живота.

Так, будучи з ніг на голову, і з допомогою глибокого і повільного дихання типові йоги, ми допомагаємо ‘спалити’ домішок, які раніше були застряг.

Поліпшення кровообігу є більш зрозумілими і менш “езотеричних” користь інверсії пози йоги.

У той час інверсії пози мають безліч переваг для здоров’я, здатність людини отримувати ці пільги в чому залежить як від їхньої здатності зручно тримати ці пози іноді важко. Наприклад, стійка на голові і плечах просто не повинно бути зроблено, якщо люди вагітні, є біль в шиї, високий або низький кров’яний тиск, травми шиї, або під час менструації. І жодна з цих позах не повинно бути зроблено без відповідних підготовчих позах. В іншому випадку ризик є, що травми, або жорсткість, особливо в області шиї, приведе.

Аналогічним чином, якщо робити ці пози дуже незручно і важко, більше користі буде отримана від виконання або модифіковані версії, або просто працюєте на інших пози йоги, спрямовані на зміцнення цих областях.

Є кілька важливих передумов для одержання максимальної вигоди сюди інверсій. Перша, сильна шия, я вже згадував. Інші сильну спину і м’язи живота, і здатність дихати в той час як у позі. Останній буде краще з практикою, як йоги себе і інверсій. Крім того, деяким чином пов’язаний в наявність сильної спиною. Наші спини і м’язів живота забезпечить підтримку тримати ноги прямими, які INTURN відкриває грудну порожнину, і збільшує нашу здатність дихати в той час як з ніг на голову!

Поради для ведення перевернутої пози

за половину плечах:

* Удлиняет видих
* Чи не блокуйте підборіддя
* Тримайте свій вага не на голові, але на зап’ястях і ліктях
* Не намагайтеся тягнути тулуб (і ніг) у вертикальну, як у повному обсязі на плечах якщо у вас є труднощі з шиї. Роблячи таким чином, ви розміщення більшого тиску на шию.
* Переконайтеся, що ви робити відповідні пози балансування згодом. До них відносяться і shalabhasana Bhujangasana

на плечах:

* Не так турбуватися про тримаючи лікті і руки паралельні. Це створить велику напруженість у шиї, якщо ви не фахівець в цій позі.
* Робити відповідні пози балансування. Це так само, як за половину плечах.

для стійки на голові:

* Ніколи не внести корективи в той час як в стійку на голові. Якщо ви вважаєте, ваша вірність не зовсім правильно, спуститися і зробити це знову.
* Ніколи не робіть цього позу Насамперед, або без передумовою пози. Це призведе до ригідність шиї в кращому випадку і в гіршому випадку травми. І негативні наслідки можуть накопичуватися з плином часу. Ця поза ніколи не робиться традиційно без підготовки, і є причина для цього.
* Використовуйте стіни, за підтримку в якості навчального етапу
* Підтримка голову з усіма пальцями, в тому числі мізинці і пальці
* Знаходження правильного положення для вашої голови буде переконатися, що вага розподіляється рівномірно, і переконайтеся, що ви не повинні надмірно натиснете ліктями, щоб компенсувати
* Подумайте про підтримку для всього тіла, як розподілені рівномірно на обох ліктях і голові
* Не тримайте ваш вага занадто багато на задній частині вашого тіла. Він буде приділяти занадто багато тиску на шию.
* Чи не використовувати реквізит, які дозволяють шию, щоб бути вільним. Це призведе до шиї м’язи скоротилися
* Використовуйте балансування пози. Плечах є традиційним, але Мохан рекомендує половину плечах замість
* Відпочинок шию, перш ніж робити балансування пози, однак. Лягай із зігнутими ногами.
* Інші пози балансування включають chakravakasana, dvipada pitham з гербом, і shalabhasana

Там можуть бути страхи або відчуття обмеженості про виконання інверсії пози, які будуть стикатися. Іноді, це найкраще почати асани поступово. Плечі стенд поставляється з декількома варіаціями, які ви можете використовувати, щоб наростити силу і гнучкість, а також подолати будь страху основі почуття з приводу постави і вашої здатності зробити це.

Подолання страху, і, нарешті, в змозі зробити важка поза, що ви думали, ви не могли б, може створити позитивний психологічний ефект. Коли ми довести собі, що наші страхи не пов’язують нас, що ми можемо вийти за межі наших обмежень, ми більше в змозі внести зміни до інших сферах нашого життя, де перш, ніж ми думали, що це просто не було можливості.

Література: agmohan, йога для тіла, дихання і розуму