Справжня сутність йоги

Йога є найпрестижнішою області спіритизму. Люди думають, що близько 6 коліс (чакри) або квіти лотоса присутній у спинному карти, які не видно на око. Вони є уявними, і тому вони несуть певний внутрішній зміст. Коли ви говорите, особа, як місяць, дурнів пошук місяць в це обличчя. Але, мудрі люди бачать схожість в особі і Місяця. Крім того, колеса і квіти лотоса не слід шукати в спинному карти. Спинний карта є основним нервом, який представляє розум, який є основою любові.

Всі ці колеса або квіти лотоса узи любові в різних родичів, як батьки, дружина або чоловік, діти і т.д. Вони в порівнянні з колесами або обертові вири в океані, які залучають плавець і втопити. Аналогічним чином, ці любов коліс в порівнянні з квітами лотоса, так як квіти лотоса приваблюють бджіл солодким ароматом і прив’язати його. Аналогічним чином, ці квіти приваблюють любов будь і пов’язують їх. “Кундаліні” розум, енергія подорожуючих як хвилі, як змій, повинні перетинати всі ці любові колеса, під’єднані до квітки лотоса в 7-й главі під назвою “Сахасрара”, яка є Буддхі або інтелект, який приймає рішення, яке є фірма любов на Бога.

Бхагават Гіта називається в якості основної Писанні йоги (йога-шастра). Чому немає навіть одного посилання на ці колеса або квіти лотоса в будь-якій точці Гіта або навіть в Upanishats? Так як вони не є реальними, вони навіть не згадується. Автор Гіта був Крішна, якого називали Майстер Йоги (Yogeswara). Крішна також говорить, що справжня йога була втрачена давно (Sa каленеха Махата ….). Це означає, що на початку, мудреці в Індії знали справжнього йога і любив Бога тільки перетину всі їхні сімейні узи. У свій час тільки, це справжня йога була втрачена. Чому? Середній вік індіанці не змогли перетнути їх сімейні узи і так не вдалося домогтися успіху в Йогі.

Вони хотіли, щоб покрити свої здібності шляхом скручування самого поняття йоги. Сімейні узи були далекі від концепцій і тільки колеса або квіти лотоса залишається нерухомою. Тепер, вони закривають очі і кажуть, що вони бачили квіти лотоса або колеса, які є лише уявними. Тепер вони перетинають ці колеса їх уявної “Кундаліні” і сказати, що вони досягли успіху в йоги. Ці сліпі вчителі також не повинен бути звинувачений, тому що вони були навчені, як, що своїми сліпими вчителями. Це неправильне тлумачення було зроблено довгий час тому і, отже, навіть у часи Крішни, Він сказав, що йога була втрачена, оскільки довгий час.

Ми не можемо зловити цих злочинців оригінальних, які були самим верхнім майстрів скручування і тому даний традиція також не може бути звинувачений. Тільки випрямлення шляху залишилося. Деякі кажуть, що вони бачать світло, який знаходиться всього в уяві. Зрештою, розум є формою енергії і на його уявну концентрацію світла можна собі уявити. Замість такого тижня світло, Ви б краще побачити яскраве світло з відкритими очима. Яка користь від цих уявних вогнів і квітів, без досягнення Господа через вашу любов, яка перевершує різні мирські, любить.

Мені шкода іноземців, які опинилися в пастці в цьому хибному уявної лінії йоги, які витрачають свої дорогоцінні життя та енергії. Насправді, вони є кращими для досягнення успіху в йоги, якщо реальність йоги піддається. Їх сімейні узи дуже слабкі, і їх любов до Бога реально, про що свідчать їхні величезні жертви грошей на Божу справу. Гроші є плодом роботи та її жертва за Божу справу “Карма пхала тяга», як зазначено в гіті. Знову ж, середній вік індійців скручених це слово “Карма пхала тяга» в жертву від плодів роботи, як молитися Богові, а не жертви гроші.

Причиною було те, що ці індіанці були не в змозі пожертвувати гроші Богу через їх сильної любові на їх дітей. Іноземці просять своїх дітей, щоб заробити після певного віку. Індіанці зберігання грошей навіть на десять поколінь і досі продовжують зберігати тільки. З молитви, медитації і знання дуже відволікалися на Бога, Індія була благословлена ​​Богом з гарною мовою, хороший розум і добре знання.

Оскільки іноземці гарні в жертву, Бог благословив їх з хорошим багатства. Навіть індійські духовні центри були сильно фінансуються іноземцями тільки. Свамі Вівекананда вигукнув: “Чому моя Індія потерпає від бідності, незважаючи на стільки духовного знання?” Жертвоприношення гроші (Карма пхала Тьяго) і жертви робота (карма Саньяси) разом узяті складають службу Божу, яка є справжньою йоги (реальний доказ любові) під назвою “Карма-йога” в гіті. Іноземці є кращими в цьому карма-йога, і тому вони легко домогтися успіху в йоги. Протягом Гіта, це карма-йога пояснювалося як йога і колесами або квіти лотоса зовсім не згадується.