багато потоки Гаятри-Гангу

Сам по собі Гаятри мантра Супер у всіх 4 Веди якому освітніх натхнення так багато, що інтелект здійснював священне. Це той центр, де пагони падіння і підняття маніфесту. Ми повинні розуміти, що інтелект стає обманутим, йде в напрямку від хвороб хмарах проблеми і труднощі буде маячити великі. Таким чином, основний принцип всіх писань і праведної філософією впроваджені в Гаятри мантра. Основа віри, емоцій, мислення, прагнення, фантазія оголошення пильності в діяльності проявляється і аванси Надалі на базі інтелекту. На цій основі самої людини, або піднесена або стає впав в залежності від того, він вбирає в себе велич і спотворень. Тому в людському багатстві священним інтелекту є вищим порівняно з силою, величчю, статус, влада, освіта, талант і т.д. Він також сказав, що треба робити інтенсивні зусилля безперервно, щоб не тільки надавати високі вирівняли ті, власне мислення, а й суспільство в світі занадто великий.

Це мудрість аспект Гаятри. Інший науковий аспект. Відповідно Гаятри називається керуючий директор початкової енергії життєвої свідомості Savita Богинь, інертні свідомості та світу. Це, як кажуть, під час створення брахми, Vaishnavi при поширенні і шамбхаві при анігіляції. Він також сказав, щоб бути Vedmata, Devmata і Vishwamata. У вигляді супер Божественний інтелект вона Vedmata. Так як вона заповнює характер відданого з божеством вона називається Devmata. Так як її галузі функціонування і вплив у всьому світі її називають Vishwamata. Гаятри Йоги і Тантри потоку теж. Викликавши Йога потоку 7 Ріші досяг слави і коли демони, як Равана, Kalnemi ввібрав це unwholesomely вони стали демонічними. Обидва ці потоку називається Гаятри і Савітрі були використані для навчання Vishwamitra Господа Рами таким чином, щоб в кінцевому підсумку подолати демонів і відновити доброї волі в світі.

Звичайна людина медитує на цього, для виконання бажань і запобігання перешкод у повсякденному житті. Кожен знає про це. Для того щоб зрозуміти прихований характер Гаятри ми повинні заглиблюватися в предмет. У спермі інтелект, здоров’я і навичок людини впроваджені. У насіння лежить хоча тонко дерева тіло, квітка проектування, смак фруктів і проміжок життя таким же чином в 24 алфавітів Супер Гаятри мантра охоплюють слави, особливі якості, Ridhis-Sidhis різної висоти. Все це разом утворює Супер Гаятри мантра.

При пошуку Даттатрея про Гуру залишилися незавершеними він підійшов Праджапати і звернулася за вказівками для досягнення здатні Гуру. Праджапати дав йому направлення протягом 24 Гуру. Символічно вони, як кажуть, дивні істоти, але насправді вони є 24 алфавітів Гаятри якої на виклик може надавати один Аватар, Махарши т.д.

Гаятри 24 алфавітів. Кожен алфавіт з’єднується в органи кожного напівбога, кожна богиня, кожна Аватара, кожен Ріші. Все це разом утворюють Гаятри мантра. При підрахунку кількості цих напівбогів, богинь, аватари і Ріші вони можуть бути більш-менш в залежності від коливання думки. Але якщо більшість мислителів і провидців біблійних поглядів, щоб повірити цьому загальне число складає 24. Таким чином, все, що є субстратом елемент в духовному світі можна знайти в центрі Гаятри.

Тіло людина володіє 24 спеціальних центрах. 6 Чакри та 5 оболонки є дуже частина цих 24 центрів.

У грубому тілі лежить тонке тіло. Так само, як у фізичному тілі є видимі органи так само в тонкому тілі існують спеціальні центри. У річках, коли атмосфера гарячих вихорів або вирів як відомо, відбуваються. Точно так само є такі вихори в тонке тіло, яке може бути в порівнянні з енергетичних центрів. Їх називають водоспади. Так само, як від водоспаду різні потоки формуються так само невеликі водоспади, які додають до внутрішнє сяйво людини називаються залозами. Їх називають мовою полум’я схожий на слона чи дорогоцінний камінь змію, яка прищеплює божественного світла, божественної мудрості і ауру у людини.

Відомий анатомів і фізіологів усього світу намагаються поринути у дослідження гормональних залоз. Все, що дані, які вони розвернулися досі показують, що ці гормональні залози відіграють важливу роль в активації, збільшення і зменшення спеціальних заходів в нашому житті. Краса, життєвої сили, сексуальної пристрасті, підприємства і т.д. мають свою основу у збільшення / зменшення гормонів і перевищення її функціонування. До цих пір його номер виявлені в 12, але можливість показує, що вони не могли бути менше, ніж 24. Причина в тому, що такі особливі якості існують в тіло і мозок, який не може прийти в області гормональних залоз розгорнулися досі. Далі такі види залози знаходяться в організмі, цілі та функції ще не відомо, чи ясно. Таким же чином, навіть це тема неймовірна, що з посиланням на багато чудесних діяльності ми не знаємо його джерело. Коли ця таємниця розкривається ми будемо знати, що число відомих і невідомих гормонів буде додати до 24. Ця віра є найбільш виразно, що з’єдналися з талантом і спеціальні характеристики цього тіла з плоті і кісток гормональних залоз.

У духовному мові це тонкі нервові мережі якої їх соки змішується з кров’ю і після отримання поширений в різних енергетичних центрів останньої отримати поливають так, щоб отримати квітучі квіти і соковиті фрукти.

Ці енергетичні насіння явно не видно. Конструкція гормонів і їх соки були помічені і зрозумілі. Але аналіз таємниці їх функціонування не повною мірою були розвернувся. І все ж у духовному регіонах вони були розгорнулися набагато раніше. Їх називають насіння і їх форма у вигляді конуса.

У науці Тантри, щоб проявити бажано Sidhis або Божественні сили таємничої потенції мантр Beej і Kone Янтри були зрозумілі. Крім того, спосіб пробудження та їх застосування теж була докладно. Beej Янтри і тонкі форми залоз. Це тільки в певній обмеженій мірі, що в регіоні і ареною залоз може бути описано за допомогою розтину тіла. Але ці та Янтри Beej не видні і можуть бути зрозумілі тільки за допомогою божественного зору і тонких духовних наук.

Тріо Mantra науки, науки і Тантра Янтра наука може бути названа потрійним спеціальностей світ духовної практики (Садхани). У Мантра науки ми використовуємо звукової енергії. Повторюючи мантру безперервно свого роду колесо сформовано і його швидкість те саме що Чакра Sudarshan перетворюється на електрику на основі чудеса. Мантра слова працюють, як стріла, яка завжди досягає своєї мети. Він досягає корисної та бажаною мети.

Тантра це безперечно частина Кундаліні науки. У ньому життєвої енергії зроблений дуже інтенсивним і також застосовується для знищення певних перешкод. Наприклад, він використовується в Маран, Мохан, Ucchatan, Bedhan, Vashikarn т.д. 2 основних цілей Тантра Sammohan (оману) і Vinashtikaran (руйнування).

Тантричного Aghors виконувати таку практику, що їх уми, тіла і електричного арені стала такою зростання, що простим волю (силу рішення), вони можуть навіть вбити когось. У демонічних групи практики тантри, як відомо, ввібрали. Діяльність таких злих людей, як відомо, дуже атаці. Для цього в рамках своїх звичайних тіл вони виробляють Vedhak і Marak потенціал за допомогою практики тантри. Знову і знову в залежності від мети, яку вони отримують необхідне зусилля зі складу Кундаліні (Божественна Змія харчування).

У Тантре потрібно старанно практиці Асан, Bandh і мудрі. Ці 3 є багато типів, у свою чергу, але якщо ви хочете домогтися успіху в Тантре аспект Гаятри, яка є Савітрі ми повинні практикувати Asans 24, 24 і 24 Bandhs мудрі. 24 мудрі, добре відомі. Серед Бандх 3 добре відомі. Але великі провидці повною мірою усвідомлюємо, що класи і підкласи Бандх додати до 24. У Хатха-йога загальна кількість становить 84 Asans але в Тантре вони використовують тільки 24.

24 алфавітів Супер Гаятри мантра відповідають 24 Beej, 24 мантр, Asans 24, 24 і 24 Bandhs мудрі. До початку практики ці, що потрібно зробити Naadi Shodhan (тонка очистка йогічних нервів) через нети, дхауті, Басті, Ваджролі, Капал, Bhiti т.д.

В дорозі йоги і пранаями або Дхіан Медитація переважають. Мантра йога є незалежним. Вона називається наука мови. Божественна Енергія мантри проявляється від домішки Чакра Сахасра називається Брахмарандхри (1000 пелюстка лотоса або тонке сплетіння в шкірі голови), думки і т.д. Але в йозі практики потрібно прийняти допомогу пранаями і медитації. Пранаяма має свій власний світ і типів. Але для тих, хто береться за шлях Гаятри тільки 24 типів вони використовуються. Супер Мантра має 24 алфавітів. Таким чином, 24 типів пранаями практикуються.

Поряд з царським шляхом медитації багатьох провулках з’єднуються. Наадам (звук) Йога теж тип медитації. Без сумніву, в Soham (ТО ЩО Я ЄСМЬ) практики одного вдихає і видихає, але обмірковує також на тонкому звук хам. У Бхакті (відданість) Йога однієї візуалізує ті, значок, отже, він є частиною медитації. Коли медитація дозріває в усі включено одним способом відчутно візуалізує ті іконка / божеством. Проблиск світла розміром з великий палець візуалізується в печері серця таким чином, начебто одне відчутно відчуває / подивилися. Станцій Icon божества проявляється на основі психічного уваги відданого і настроїв. Це не що інше, як диво з усіх боків / всеохоплюючий характер медитації.

У фокусі медитації або один з них зазначив психіка грає важливу роль. Via Tratak божественний очей відкритий, і таким чином, наше існування стає різноманітті. У практиці Shadow Man існування душі подвоюється. У 5 Оболонка практики Гаятри 5, стикалися 5 незалежних передовими частинами в нас самих. Ці чудові результати практики високого зросту Гаятри. Ці 5 в один і той же час бачили, щоб працювати на основі їх особистого потенціалу.

Спочатку в медитації слабкий проблиск зображення видно. Але коли розум сильно зосереджені життєві сили отримує проникнуть в неї і цей образ, як напівбог вітальня / демона з них підпорядковується командам. Це шлях йоги. Йога є першим аспектом початкової енергії Гаятри і Тантра є другим аспектом Савітрі енергії. У Anushthans високого зросту хоча на один практик повинен виконувати практики з урахуванням вищевикладеного на Савітрі-Гаятри супер державами.