доброзичливі до дітей рецепти

Дітям подобається допомагати на кухні. Дітям подобається готувати. Я думаю, одна з моїх улюблених рецептів для дітей-самоскид торта. Це в буквальному торт, де ви скинути все у форму для випічки, а потім спекти.

дамп торт

20 унції подрібненого ананаса
16 унцій вишневий пиріг заповнення
1 упаковка жовтого напівфабрикат, сухий
1 1/2 палички вершкового масла, нарізаного

Дамп всі інгредієнти в каструлі випічки і випікати при 350 F до коричневого кольору, близько 1 години.

Радійте з дітьми. Спробуйте чорниці або полуниці замість вишневою начинкою пирога. Якщо ви любите горіхи або кокосовий горіх, декого з, що у страві також.

Якщо ви віддаєте перевагу шоколадний торт, намагаємося поєднання шоколадного торта замість жовтого напівфабрикат.

Це такий цікавий рецепт і діти люблять, що вони зробили торт.

Ще одна з моїх улюблених рецептів дитина сліду. Діти добираються, щоб зробити свої власні поєднання сліду. Купити мішок горіхів, коробку пластівців Chex, мішок шоколадної стружки, мішок кренделі, мішок родзинок і будь-які інші смаколики ви хочете в з’єднання сліду, а потім вийти Ziplocs розміру закуски. Діти добираються, щоб зробити з’єднання сліду і мішок його на обіди та закуски. Коли вони роблять це, вони люблять його їсти. Це відмінний здорову закуску.

Ви коли-небудь була вафля Sandwich? Купити деякі Eggo вафлі. Нехай діти тост вафлі, а потім поширилася арахісовим маслом і желе на них. Ви також можете дозволити дітям розрізати банани і додати їх. Вони люблять цей сніданок бутерброд, який вони можуть зробити все самі по собі.

Чи є у ваших дітей, як буріто? Дозвольте їм зробити свої власні буріто. Викладено контейнери помідори, сир, оливки, нарізані курку і все, що ви могли б мати в холодильнику. Дати дітям коржі, і нехай вони додати інгредієнти їм подобається, а потім обернути і поїсти.

Моє останнє речення кебабів. Діти люблять, щоб їх власні кебабів. Чоп до деяких яблука, ананаса або дині. Розріжте сир квадратами і дозволити дітям зробити свої власні фрукти і сир кебабів. Використання жовтого сиру і бринзи. Використовуйте червоні дині і помаранчеві дині. Це дозволяє дітям зробити барвисті і чудові кебаби, що вони будуть користуватися як робить і їжу.