дізнатися, як йога допоможе вам досягти ваших цілей – частина 1

Час є цінним і існує цілий ряд успішних методів для реалізації мети. Йога перетне тренувати свій розум і тіло для максимального потенціалу.
Уявіть собі можливість оптимізувати ваші відносини протягом однієї години на день, або менше.
Кожен день люди відвідують заняття йогою для фізичного або психічного здоров’я, і ​​піти з інструментами, щоб бути господарем своєї власної долі.

Як це можливо? Регулярне відвідування для занять йогою, призведе до позитивних ставленням регулювання для студента. Багато хто з нас ходять з “сприймається гандикап.” Ми звинувачуємо все для нашого набору спини і відсутність можливостей. Суспільство, ваш бос, і ваша сім’я, всі легкі цілі винні, через відсутність можливостей.

Це правда, що вік, фінансове становище, стать і етнічне походження, є факторами успіху. Тим не менше, ці фактори можуть бути подолані за допомогою робочого до своєї мети на щоденній основі, і приймаючи життя один крок за один раз.
Пам’ятайте, що якщо ви думаєте, що ситуація інвалідності, вона буде.

Як Йога зробити що-небудь для вас? З одного боку, ви будете цінувати життя до його повного. Ви повинні припинити витрачати час, дозволяючи можливість щодня проходять.
Багато хто з нас мають можливості, але ми думаємо, що він не буде працювати, ми не є, що потрібно для успіху, або нам не вистачає приводу для виконання плану до кінця.

Йога та медитація навчить вас контролювати свій розум. Ваш розум не було дозволено працювати проти вас. Багато чого, як “назад сидіння водія,” розум добре на “другий вгадати”, побоюючись, сумніваючись, і перешкоджаючи нових ідей. Розум волів би залишитися в одному місці, і нехай світ. Залишаючи вас в більш глибокий стан фрустрації, по турбуючись про здійснюєш помилку.

Ви повинні розвивати позитивні відносини з вашим розумом, через практику пози йоги (асани), дихальні техніки (пранаяма) і медитації. Ви можете знайти все це, та багато іншого, до місцевого клас з йоги. Все, що вам потрібно зробити, це зробити її регулярною рутиною. Заняття йогою у всьому світі, від корпоративних клубах здоров’я престарілих. Якщо ви дотримуєтеся перед або після роботи, не має значення, і ви почнете відчувати себе психічні переваги, відразу ж.

Багато студентів йоги ходьби від свого першого почуття клас винні, що це зайняло так багато часу, щоб почати. Вони тугу з приводу того, що вони так довго тягнули.
Тим не менш, важлива частина, щоб почати і продовжувати практику йоги.
Існує також загальне почуття ейфорії під час і після занять йогою.
Група підтримки, класі атмосферу, і ендорфіни, зробить ваш день набагато краще.