зробити смачні млинці

Для всіх людей в світі, які не хотілося сніданок, млинці знахідка. Для всіх тих, хто захоплений сніданок, млинці просто ще один неймовірний подарунок до вже неймовірне список смачних страв сніданку. Незалежно від того, що ви віддаєте перевагу, майже всі люблять млинці, і він може бути тільки у ваших інтересах, щоб освоїти рецепт такого смачного пирога!
По-перше, знайти хороший рецепт. Отримати основний рецепт для куховарської книги або інтернет, або ви можете шукати щось унікальне як кисла млинці кремом або млинці. Отримати те, що вам подобається, просто переконайтеся, що у вас є основні інгредієнти.
Почніть з вимірювання всі сухі інгредієнти. Дотримуйтесь рецепт точно. Відміряйте інгредієнти правильно і точно і просіяти і перемішати, як зазначено. Ви ж не хочете помилки, тому що зіпсуєте ваші млинці. Змішайте ці сухі інгредієнти разом.
Тепер відміряти і змішати всі рідкі інгредієнти. Якщо рецепт просить вас розтопити вершкове масло, змішати всі інші рідкі інгредієнти, а потім швидко додати в масло. Удар компоненти повністю об’єднати їх добре.
Після того, вологі і сухі інгредієнти ретельно змішують окремо, змішують їх разом. Будьте обережні, щоб перемішати їх ніжно. Якщо ви більш-бити їх ви ризикуєте приймати жорсткі млинці. Кілька згустки все гаразд, але якщо ви просіяне борошно і змішати все це добре, цього слід уникати.
Нагрійте сковорідку або каструлю, щоб середньому вогні і злегка змастити вершковим маслом, рослинне масло, або розбризкувачем без ручки. З чашкою ковші або вимірювання, залийте приблизно чашки тесту на каструлю, щоб зробити млинці (які використовуються / інтервал) близько 2 см один від одного. Нехай вони варити близько хвилини. Маленькі бульбашки повинні почати формувати через млинці. Це скаже вам, його час, щоб перевернути. Варити ще хвилин на іншій стороні.
Коли млинці закінчені, вони повинні мати золотисто-коричневий колір з кожного боку. Подавайте їх теплими з маслом і сиропом. Якщо ви хочете, ви можете Топ з полуницею і збитими вершками або ваші інші улюблені на чолі. Не чекайте до наступного сходу сонця, почати свій млинці зараз