йога та медитація здоровим комбо для здорового способу життя

Йога для більшості людей, трапляється, великим джерелом підтримки себе у формі з його неймовірною пози тіла називаються асани. Однак ці асани є лише невеликою частиною йоги. Ця давня практика йоги може похвалитися своєю походження від древніх ведичних Завітів. Ми схильні обмежувати обсяг йоги, розглядаючи це простий набір вправ. Але ведична Завітів сказати, що він був спочатку покликаний служити набагато більшу метою уніфікації людської душі, вічна сила або Бог. І йога медитація трапляється, єдиний спосіб підйомних ваш дух, щоб ви могли об’єднати себе з Всевишнім. Об’єднання вашої душі зі Всемогутнім приносить вічний мир і спокій для Вас.

Якщо ви не виконуєте медитацію інструкції йоги разом з вашої щоденної практиці асан, ви, ймовірно, не отримували більшу частину йоги вигоди. Різні практики йоги не пропонуємо Вам окремі рішення замість йоги добре працює, коли всі її складові частини практикують одночасно в порядку. Це шлях йоги пропонує поліпшення цілісного здоров’я. Ось чому медитація повинна бути включена у вашому йоги рутини, він працює як стрес Buster і приносить психічного омолодження.

Йога пропонує різні способи медитації, яка може бути виконана з іншими практиці йоги. Більш високі форми йоги, таких як kudnalini йоги і раджа-йоги кажуть, пропонують комплекс практику ліки, але як тільки ви звикнете до цієї практики ви б досягти більш високого стану розуму і душі. Гаряча йога пропонує вам виконувати медитацію в гарячому або високої температури оточення, яке допоможе вам відокремлювати себе від зовнішнього світу. Ця практика допомагає збільшити розумову продуктивність.

У швидко мінливому сучасному світі кожен намагається поліпшити його / її до йти в ногу зі змінами та, у свою чергу отримує зчепився зі стресом. Деякі з нас просто загинути через нашого неуцтва до методи управління стресом. У такій ситуації медитації йоги доводить величезну допомогу в управлінні стресом.

Навіть для ваги пролиття його не тільки вправи йоги або пози, але медитації і дихальні техніки, які об’єднують разом, щоб дати бажаний рівень спалювання жиру. Медитація актуальність з пози йоги полягає в тому, що ви не можете залишатися в гарній фізичній формі, якщо ваш розум залишається непридатним.

Так що немає ніяких сумнівів в тому, що, виймаючи медитації від йоги ви просто кидає виклик самій суті йоги.