йоги в Індії дорогу до всебічного користю для здоров’я

Йога спосіб здійснення вашого тіла і розуму. Зараз це всесвітньо відомий і дуже популярний метод, але його походження робить скромну історію. Це практикувалося індійські мудреці тисячі років тому. Археологічні дані свідчать про те, що він, принаймні так само стара, як цивілізації долини Інду. Це був древній індійський мудрець Патанджалі, який запропонував цей метод корисні вправи. Слово “йога” означає союз, зазвичай, «йога» означає союз Бога чи божественного істоти. Метою йогічних вправ є об’єднання людини з божественним через серію пози означало володіти своїм тілом і розумом. Йога в Індії в даний час є частиною повсякденної рутини більшість індійців.

Йога в Індії має багато переваг. Це допомагає в очищенні організму численних токсинів, тонізує м’язи, зміцнення травної системи і поліпшення циркуляції крові. Він також допомагає у виправленні положення тіла. Але на відміну від інших форм фізичних вправ, як аеробіка і тренування в тренажерному залі, а й сприяє психічному світу, звільняючи практикуючий з стресу, пов’язаного з день у день життя. Є також ті, які проходять чисто йоги для досягнення мокші чи порятунок.

Є вісім етапів, що йога складається з
1) Яма – там, де людина вчиться стриманості і стриманість
2) Нияма – де вчиться жити у достатку
3) Асани – там, де людина вчиться вправи
4) пранаяма – вправи, пов’язані з диханням
5) Partyahar – вправа пов’язане з виведенням з почуття
6) Dhrana – де абсолютна концентрація досягається
7) Дхіана – медитація Satge
8) самадхи – досягненню мокші чи порятунок.

Йога не тільки схвалених його практиків; навіть сучасна наука погоджується, що вона є однією з форм вправ, які можуть допомогти вам досягти всебічної користь для здоров’я. Таким чином, йога в Індії в даний час є життєво важливим тема її екскурсій і подорожей. Існують різні центри в усіх куточках країни-Ченнаї, Рішікеш, Харідвар, Шивпурі і Уттаркаши відомі центри. Крім цих місць, є багато професійних інструкторів, які пройшли спеціальну підготовку в цій області і у них є свої приватні практики. Їх можна легко знайти за допомогою функції пошуку в Інтернеті.