йоги в Америці

Йога, здається, не командувати ж форму поваги від сучасного суспільства, як колись у минулому. Справжній сенс цього древнього концепція була затоплені швидко виправити підходу менталітет сучасної глобалізації день. Древнє мистецтво йоги була представлена ​​у вигляді простої концепції, щоб допомогти людям краще зрозуміти загальну філософію. Йога в його істинній формі може бути трохи складною для західного світу, щоб зрозуміти. Це дуже небезпечно і неетично просто плескатися на поверхні, а потім переговори на цю тему в якості експерта! Йога часто розглядається як фізична подорож, а не духовного в західній частині світу. Він представляється у вигляді фізичної активності, яка спрямована на досягнення внутрішньої рівноваги і медитативних станів розуму.

Вона бере початок з індуїстської релігії, і це насправді частина індуської філософії. В Індії, йога вважається дуже духовний досвід, який має фізичний аспект. Але західний світ воліє посилатися йогу як просто фізичні практики. Йога з його дивний вигляд символи може здатися містичним, щоб середній Джо, часто достатньо, щоб підбадьоритися значний рівень інтересу до приховані аспекти цієї стародавньої практики, але, на жаль, вони часто розуміється неправильно. Працюючи від неправильного парадигми, йога стала формою спорту в західному світі. Вона також робить хорошу роботу залучення тих, хто бажає отримати внутрішній світ і рівновагу в розпал суєти сучасного способу життя.

Учні йоги часто зачарований заяви, зроблені викладачами йоги. За межами Індії, що існує високий рівень нерозуміння справжньої природи, звідси і монументальні кількість помилок, які можна знайти в його реалізації. Ближче спостереження показує, що унікальна культура кожній гонці різко вплинули на те йога практикується. Мабуть, Захід не готовий витрачати надто багато часу в роздумах значущі цієї філософії, отже, отримане фатальна помилка через відсутність розуміння. Наприклад, медитація полягає суть цієї філософії, але зайняті американці не мають час, щоб провести протягом декількох годин відносного сесій кожен день. Захід, здається, одержимий бажанням накопичувати величезну кількість багатства і набирає силу, яка є однією з пріоритетних у відповідності з принципами індуїзму. Якщо ці значення не змінюються, це неможливо для західних досягти справжньої мудрості і просвітління, як визначено параметрами індуїстської релігії. Терпіння і час має вирішальне значення для медитації. Західники не розглядають інвестиції в такі моменти споглядального для досягнення філософської мудрості, щоб бути корисним.

Тут, як йога практикується тих, хто хоче добре виглядати і залишатися в стилі. Є багато матеріалів з метою сприяння його як форму спорту, ви можете займатися йогою в будь-якому місці і в будь-який час ви хочете. Фанати відомих людей, які згодом стали лжегуру непохитні про підтримку свого кумира і його практиці. Слухняні учні цієї спотвореної формою йоги стали агентами зростання цієї нездорової філософії.