отримати інформацію про підготовку часник хумус

Якщо ви живете в одній з азіатських країн або ви вже стикалися з деякими з найбільш поширених страв і страв, що подавалися в цих громадах, вам добре відомо, що хумус є одним з найпопулярніших страв використовується по всьому Близькому культур Сходу. Є багато рецептів і варіацій хумус стравою, яке використовують або як повні їжі або закуски. У цьому світі ви знайдете одну з найпоширеніших страв – часник хумус.

Що нам потрібно згадати, що існують численні методи і рецепти страв готують хумус і ключовим чинником у виборі кращого для вас залежатиме виключно від ваших уподобань і кінцевий смак, що ви хочете досягти. Як і більшість основних хумус рецепти рецепт часник хумус вимагає основних інгредієнтів, які включають в себе наступні пункти: Вам знадобиться 1/4 чашки рідини, взятої з нут або баранячий горох.

Те, що також йде з цим є: 1 16 унцій нут або баранячий горох нут, якщо не мається. Від трьох до п’яти столових ложки лимонного соку роблять для великого смаку і потрібній кількості цього краще визначається кінцева смак, який ви хочете досягти. Основним компонентом, який ви не можете зробити це без тахині. Вам знадобиться 1 1/2 столові ложки цього інгредієнта.

Важливою добавкою до цього рецепту становить 1 1/2 чайної ложки солі. Тепер, так як це часником рецепт, ці інгредієнти повинні доповнювати приблизно на 2 подрібнених зубчики часнику. 2 столові ложки оливкової олії і принести ідеальним завершальним для цього рецепта. Підготовка включає в себе часник гул слив нут і відклавши вбік рідини, отриманої з банки.
Те, що треба після цього перемішування всіх інших інгредієнтів в блендер або кухонний комбайн, який може доставити результати. Цей крок буде супроводжуватися додаванням 1/4 склянки рідини з нуту. Що ви тоді повинні зробити, це змішати суміш протягом 5 хвилин на слабкому, поки ви не отримаєте хороший і добре перемішати тісто без грудок.

На цьому етапі ваш смачний Азіатська їжа майже готова і що вам потрібно зробити зараз, щоб помістити пасту в Блюда, а потім створити дрібних свердловин-подібну форму десь у середині хумус пасти. Після цього кроку, що вам потрібно зробити, це додати значну суму (близько 2 столових ложок) оливкової олії в добре форму. Цей крок може бути доповнений гарніру паста з петрушкою, але це необов’язково.

часник хумус можна подавати з сухариками Піта свіжого хліба. Якщо готове страва не буде споживатися і закінчив відразу, то необхідно Накрийте і охолодіть його належним чином. Ця їжа може залишатися свіжим протягом до одного місяця в холодильнику. При подачі після деякого тривалого часу зберігання у вас є, щоб пом’якшити його, додавши трохи оливкової олії. Тепер ви можете легко побачити, як це свято просто здійснити.