розсіл – це не тільки для солінь більше

Свята виявити сімейних традицій. Це прикраса ви зробили у другому класі висить на ялинці в будинку своїх батьків, і історії Туреччини фіаско тітки Марії обходити за обіднім столом. Говорячи Туреччина зрештою приходить до проблеми, яка існує в Туреччині плити з незапам’ятних часів: як ви тримаєте м’ясо в смажена індичка від висихання? Наш сучасний вік інновацій – який дав нам тофу побудований ‘tofurkey і Туреччина-качка-курка будівництва відомі як “Turducken’ – також надав відповідь на це вічне питання. Це називається приведення.

Любителі приведення Кажуть, це приносить багато переваг. Ввезення може тримати м’ясо індички вологою навіть якщо це overcooks на цілих десять градусів. Вода проводить тепло, тому, тому що м’ясо поглинає воду в ході процесу, приведення може зробити птицю готувати швидше. Додаючи сіль, цукор, і трави / прянощі до води означає, Туреччина не вимагає додаткової приправи пізніше. Таким чином, приведення забезпечує вимір “робити добро” зручність для зацьковані кухарів свято!

Нижче наведені деякі важливі поради, щоб допомогти вам розсолу ваш перший, але, звичайно, не останній, Туреччина:

1. Виберіть Туреччини
Важливо, щоб отримати правильний вид Туреччина Якщо ви збираєтеся це розсіл. Будь-які свіжі або талої заморожену індичку можна успішно розсолі, поки воно не було «до-BasteD. Безглуздо розсолі« до-BasteD »або« самостійно BasteD ‘птицю. Ці індичок вже вводили бульйон і / або олія для полегшення приготування їжі. Кошерні птиці рекомендуються для приведення.

2. Замочування контейнері
Контейнери повинні бути виготовлені з матеріалу, який не буде взаємодіяти з солоним розчином солі. Контейнер повинен бути достатньо великим, щоб тримати Туреччину і достатні розсолу, щоб приховати це. Дуже великий Stockpots, чисті відра вишикувалися з чистою кухні мішки для сміття, або спеціально розроблені приведення мішки можна використовувати. П’ять галонів пластмасові відра також добре працювати, якщо вони викладені два, чисті, пластикові мішки для сміття. Якщо немає місця у вашому холодильнику для великого контейнера, це можна поставити індичку в холодну воду на чисту ємність з обтяженою кришкою і зберігайте його в прохолодному підвалі або гаражі, поки він залишається на 40 градусів або нижче для весь період засолювання.

3. Приведення рішення
Основний розчин засолювання являє собою поєднання води, солі та цукру. Сіль відкриває клітини в м’ясо, щоб дозволити йому приймати у волозі, в той час як цукор допомагає утримувати воду всередині клітин. Експерт рекомендує використовувати briners кошерної солі, яка є менш «солоний», ніж звичайної кухонної солі. Морської солі також можуть бути використані, але це дорожче. При використанні звичайної кухонної солі, використовуйте вигляді без йоду і використовувати в два рази менше. Основний рецепт для розсолу: 1 л води, 1 склянка кошерної або морської солі (або 1/2 склянки кухонної солі) і 1/2 склянки цукру. Це може бути помножена на стільки, скільки вам потрібно, щоб покрити ваші зокрема птиці. Для 20-фунтова індичка, рис близько чотирьох літрів розсолу. Деякі кухарі додають свої улюблені трави та спеції в розсолі, а деякі замінити яблучним для половини води в рецепті солі і патоки або меду на цукор. Додатковий трави і спеції можуть включати в себе цілий перець, шавлія, чебрець, розмарин, орегано, аніс, апельсин або лимонну цедру, кардамон.

3. синхронізація
Експерти рекомендують тримати ваші приведення Туреччини в холодильнику протягом всього процесу. Туреччина має бути введена в розсолі принаймні за день до приготування їжі. Помістіть птицю в розсіл, накрити кришкою і поставити в холодильник на 6 до 24 годин, перетворивши Туреччину на півдорозі через приведення часу. Близько 24 годин є хорошим правилом, але на годину або два в будь-якому випадку не буде мати великого значення. Щоб прискорити процес, ви можете подвоїти кількість солі та цукру. Це дозволить скоротити період приведення в два рази. Птах має бути змивається дуже добре перед приготуванням, переважно під проточною водою протягом декількох хвилин, щоб видалити будь солоності. Потім промокніть сухою птицю і продовжити ваш улюблений метод приготування їжі.

4. випал
Вам не потрібно солити в розсолі птицю, перш ніж він йде у піч. Деякі основні смаження для Туреччини в розігрітій до 350 градусів духовці, перераховані нижче:

8 -12 фунтів 2 – 3 години
12-16 фунтів 3 – 4 години
16-20 фунтів 4 – 4 години
20-28 фунтів 4 – 5 годин

Пам’ятайте, що тільки за допомогою термометра м’яса ви знаєте, коли індичка ‘зроблено. Покладіть термометр в саму товсту частину стегна, не торкаючись кістки. Коли індичка буде зроблено, температура становитиме від 175-180 градусів за Фаренгейтом Соки повинні запустити ясно. Якщо ви перевірити температуру в грудях, вона повинна бути 165-170 градусів за Фаренгейтом, коли закінчите. Якщо ви наповніть птах, перевірити температуру начинки теж – 160-165 градусів за Фаренгейтом вказує готовності.

5. Що потрібно знати про Туреччину розсолі
Цікаво, що в розсолі індичка не зазнають надмірно солоним. Пам’ятайте, однак, що деякі люди чутливі до солі, або може бути на з низьким вмістом натрію дієт. Розсолі Туреччина не краще для них. Ви можете зменшити солоність, додавши цукор, зменшивши кількість солі, що використовується, зменшити час приведення, або замочування Туреччини в прісній воді протягом 1 години, перш ніж готувати.

Там не може бути багато крапель доступні в каструлю для приготування соусу, тому що всі соки запечатані в якій Ви, можливо, доведеться з’ясувати ще один спосіб отримати ваші соус виправити, якщо ви готуєте в розсолі Туреччини.

Приготоване м’ясо в розсолі індичка злегка рожевого кольору. Це можна було б прикро, так як ми сказали практично з народження, що птахи повинні бути добре приготовані. Перевірка ступеня готовності з термометр для м’яса, а потім заспокоїти будь компаньйони вечері турбуються, що колір є нормальним.

Розсолі Туреччині немає чіткого шкіри, коли закінчите. Ця проблема може бути вирішена шляхом видалення індичку з розсолу ніч перед смажити. Відмовтеся від розсолу, промити індичку всередині і зовні під холодною проточною водою. Промокніть насухо всередині і зовні, а потім помістити його, грудкою вгору, на решітці по каструлі, і охолодіть його протягом 8 до 24 годин, не накриваючи кришкою. Здавання птахи сидять виявили на ніч у холодильнику перед приготуванням призводить тріск і чіткі коричневою шкірою, як тільки це смажені. Попадання вологи в шкірі від приведенню випаровується протягом ночі, дозволяючи шкірі чіткі в духовці замість паруючою від надмірної вологи.

Останнє, але не менш важливе – не пережарити Туреччини! Ввезення робить його готувати швидше, так що перевірити температуру часто з вашим термометр для м’яса і підготуватися, щоб сісти на соковиті, найсмачніші індички ви коли-небудь їли!

© 2006, Девіс віртуальна допомога. Передрук вітається за умови, що статтю і за лінією передруковані недоторканою, і всі посилання зроблені жити.