спати їдять alert_

Моя сім’я приїхала сьогодні ввечері, щоб святкувати мій день народження. Моя мати придбала те, що повинно було бути “ром” пиріг на мій день народження торт. Це був дійсно хороший торт, але якщо ви хочете дійсно, дійсно добре ромовий пиріг, у мене якраз рецепт, який я буду з вами нижче! Я впевнений, що ніщо не може бити його. Це одна з моїх улюблених, щоб зробити під час свят.

Так само, як я відчуваю себе винним від пожирає його, я читав про це порушення сну так само, як сон ходьба, тільки це називається сну є!

Ви отримали його, люди прогулюються їх коморі і в основному їх набіги холодильників. Деякі навіть приймають речі назад в їх ліжка з ними … нічого собі зараз я не відчуваю себе так погано для себе, а для них.

Я думаю, вони повинні мати право голосу оповіщення-6! Це сигналізатор пристрої з бездротовими ІК датчики передавачі і віддалений приймач / динамік базового блоку. Користувачі записують свої власні повідомлення повідомлення, а потім повідомлення з їх власне голосове повідомлення, коли діяльність у контрольованій зоні зізнається. Це дозволяє більш шести голосових повідомлень.

Тепер не тільки було б добре для сну розлад харчової поведінки людей, але в цілому, вона має безліч застосувань! Це може дозволити вам знати “Автомобіль введення по доріжці», а дві зони може бути для датчика на задній двір-“Alert! Хтось біля басейну! “Можливо, третій датчик охороняє бічний вхід від непроханих гостей. Однак, коли ця PIR виявляє рух, основний пристрій відтворює “Перебуваючи на ганок” і активує прожектор з використанням одного з чотирьох реле включені в основний пристрій. Системи-6 може контролювати всіх трьох областях одночасно і до цих пір є три додаткові зони в потрібний момент.

Це завжди приємно знати, коли хтось звивисті вашу дорогу, знаючи, що ваша дитина і раніше безпечно, і знаючи, що шум у сараї НЕ зловмисником. Останнє, але не менш важливе, ми сподіваємося, це не буде мати, щоб ваша друга половинка знаю, що ти на кухні! Майте на увазі, і знати … залишатися в безпеці!

ваш в галузі безпеки,

Regina Жак

ромовий пиріг

18 січня 1/2 унції. посилка жовті напівфабрикат
1 3/4 унції. Упаковка миттєвий ванільного пудингу суміш
C 1. нарізаних горіхів пекан або волоських горіхів
4 яйця
1/2 в. холодної води
1/2 в. яблучне пюре
1/2 в. ром

Розігріти духовку до 325. Мастило каструлю борошно і головешки. Посипати горіхами на дно каструлі. Залити торт після змішування інгредієнтів через гайки. Випікати 1 годину. Коли охолоне, я вважаю за краще, щоб посипати цукровою пудрою зверху (покладіть цукрову пудру в сито, щоб зробити його пилові).

Обледеніння (опціонально)
1/4 с. води
1/4 фунта вершкового масла
C 1. цукор
1/2 в. ром

Розтопіть масло в каструлі, додайте цукор і воду, кип’ятять, 5 хв. постійно помішуючи. Зніміть з вогню, додайте ром. Пхати отвори у верхній частині торта і залити зверху.