тримати дітей щасливими на наступному пікніка

Планування дворі партії? Якщо діти займаються, батьки можуть зробити більше, ніж пил столи для пікніка та запустіть барбекю.

Для “зрозумілому для дітей” досвід, і заохочувати гарне харчування, розглянути можливість використання продуктів і творчі заходи, щоб тримати дітей щасливими і за столом.

“Секрет у тому, щоб взяти те, що ви вже робите і« весело-It-Up “, отримавши діти беруть участь в приготуванні їжі і партійні установки”, сказав Фернандо Гонсалес Діксі, бізнес-Грузія-Тихоокеанського корпорації ” Якщо ви обслуговуєте гамбургери і хот-доги, чому б не зробити піцу собак для дітей? ”

У наступний рецепт, може соусу піци і деякі подрібнених моцарелла перетворити хот-дог в блюдо, яке поєднує в собі два обраних дітей. Діти можуть допомогти, розкладаючи на соусі, полив зверху сиром і додаванням інших гарнірів.

Плутон піци собак

(Робить 8 порцій)

8 хот-догів

1/2 чашки соусу для піци

8 гарячі булочки собака, розділити

1 склянка тертого сиру моцарелла (4 унції)

4 середніх зелена цибуля, нарізаний

при бажанні

Тепло вугіллі або газовий гриль. Розрізають упоперек діагональних косих рис 1/2- дюйма один від одного і 1/4-inch глибоко в кожному хот-дог. Тепло соус для піци, поки гарячий, щоб зігрітися.

Гриль хот-доги виявили 4 до 6 дюймів від середньої температурі від 10 до 15 хвилин, повертаючи часто, поки гаряче і косих чорт не починають відкриватися.

Подавати в гарячому вигляді собаки на булочки. Топ з піца-соус, сир і цибулю.

Для легкої і барвистою і веселою прикраси, спробуйте одноразовий посуд для дітей. Dixie Krazy Kritters має повну настройку місце, яке включає в себе тарілки, чашки, миски, столові прилади і серветки в сміливих проектів, які люблять діти. Крейзі пластин Kritters легко стати простим ремеслом для дітей. Просто удар двома отворами на паралельних сторін пластини і зав’язати шнурок через. Нарізати кола для очей і у вас є швидкий і простий маски.