шоколадне печиво

Шоколадне печиво це крапля печива, яка виникла в США і чіпи функції шоколаду як його відмінних інгредієнта. Поєднує в собі традиційний рецепт тесту складається з вершкового масла і коричневого кольору і білого цукру з напівсолодке шоколадна стружка. Зміни включають рецепти з іншими типами шоколад або додаткові інгредієнти, такі як горіхи або вівсяних пластівців.

Рецепт шоколадного печива використовує товсту тісто містять муку, цукор, ванільну есенцію, вершкове масло, випічки соди, солі і, звичайно, шоколадна стружка. Шоколадна стружка може бути замінений на арахіс або вівса і по-справжньому м’який рецепт печива печуться лише на короткий кількість часу, щоб дати їм свій знаменитий текстури пухким.

Це залежатиме від вимог, що, який тип печива ви хочете. За необхідності співвідношення інгредієнтів, змішування і час приготування дати вам більш м’якою, жувальні печива стилі, а інші будуть виробляти хрусткі / хрусткими стилі. Незалежно від інгредієнтів, порядок внесення печива досить послідовно у всіх рецептах.

З моменту свого народження, було багато варіацій за оригінальним рецептом Nestle Toll House. Двомісний шоколадні печива популярні і замінити ванільним смаком тісто для шоколаду, печива даючи додаткове багатство. Смак комбінації, такі як білий шоколад з макадамії, ірис, вівсянкою та родзинками і арахісовим маслом всі виросли, щоб стати класиками в їх власному праві, налаштування прості шоколадного печива рецепт 1933 року.

Сьогодні практично всі комерційні пекарні мають свій власний варіант шоколадного печива і багато мереж продавати свої власні свіжоспеченого печива-по приміщенню. Cookies Міллі продає свіжоспеченого печива з великим вибором ароматів на вибір. Супермаркети зі фаворитів, таких як печиво Меріленд, покликаний відтворити домашньої випічки шоколадного печива рецепт. Популярні морозива брендів, таких як Baskin Robbins & і Бен і Джеррі є шоколадного печива тісто-вершкове морозиво, містять шматки м’якого тіста печиво у ванільним морозивом.

У 1997 році штат Массачусетс вшанували пам’ять шоколадне печиво, оголосивши його офіційної Cookie держави, після того, як була запропонована школи в Сомерсет, штат Массачусетс. Щоб створити власний легкий шоколадні печива, див наш вибір швидко рецепти печива на MyDish.