як підготувати Паніні сендвіч

Паніні сендвіч придбав велике місце в широкому діапазоні бутерброди і користується великою популярністю. Як правило, італійський бутерброд, але відомі в усьому, як нові і модні сендвіч з цього віку. Сендвіч Панин складають начинку подають репліки м’ясо, а іноді й сиру. Краща частина цього типу сендвіч тому, що він не повинен бути приготований, просто смажене. Це дороге смажений сендвіч з повним сиром, смаженим гарячим і з багатьма аромат.

Деякі з важливих характеристик інгредієнтів, який дасть вам чітке уявлення, за підготовку сендвіч Паніні, як зазначено нижче.

Хліб для цього типу сендвіча повинна бути кілька важких і підходящі ароматизовані хліба. Foccacia чіабатти і прекрасно підходять для бутербродів Panini. В іншому випадку, інша альтернатива може бути будь-який хліб завантажується з травами. У кінцевому рахунку, без смаку білого хліба слід уникати.

Зазвичай Panini зроблений з ковбаси, як салямі, пепероні, або прошутто. При цьому не потрібно, щоб він був повністю приготовані на грилі. М’ясо і сир повинен бути тонко нарізаний. Бутерброда можуть бути випробувані, додавши обпаленої смаженим перцем. Як бутерброд буде на грилі, вибір будь-якого гарного рослинного допускається які можуть добре грилі. Якщо овочі гриль до цього сендвіч отримує додаткову аромат.

Гриль сендвіч Паніні знадобиться двошаровий вогню, тобто гарячий гриль з низьким прямих джерел тепла. Змащений вручений поверхні є необхідним для попередження бутерброда від прилипання до поверхні гриля. Помістіть бутерброди над нагрівальними гриля, як тільки вони укладаються і закрийте кришку. Зачекайте, поки 10 хвилин і перевернути на іншу сторону. Відкрийте кришку і натисніть вниз кожен бутерброд з вашим шпателем. Закрийте кришку знову протягом ще хвилину, потім відкрити його. Вона повинна бути натиснута протягом ще 10 секунд, а потім видалити. Таким чином, у вас буде ідеальний сендвіч Паніні.

Створення Паніні бутерброди всілякі приємні, прості і смачні. Багато людей планують свої партії зосереджені навколо сендвіч Паніні, який є цікавим ідея. Для виготовлення індивідуальних бутерброди, такі основні інгредієнти служив.

* Асортимент хорошої якості хліба і булочки на вибір
* Кілька видів нарізаних сирів, які плавляться добре, коли грилі
* Тонко нарізаних напівфабрикатів м’ясних делікатесів, таких як Туреччина, шинка, пепероні і ростбіф.
* Джуліан овочі, як кабачки, зелений перець, баклажани та цибулю
* Фрукти, як ананас також може бути використаний для піци Паніні сендвіч, оливки і нарізані помідори

Це завжди краще, щоб людина, яка добре оснащений виробником Panini при плануванні для вечірки. Є багато різновидів різних типів бутербродів Panini доступні. Як і смаженою куркою та моцарелою Panini, Десерти Паніні, сендвіч Vegan Паніні і багато іншого. Деякі з приправ також можуть бути додані, щоб дати йому ароматизований смак. Вони можуть варіюватися від майонезу, італійський соус, кетчуп, сальса, солоні огірки і салат. Таким чином, Паніні Бутерброди грилі італійському стилі бутерброди, які стають все більш популярними.