Без метушні рецепти шоколадного фондю

Є деякі великі шоколадне фондю рецепти там. Світ любить шоколад. Ви були б у скруті, щоб знайти когось, що Байдуже, АОТ, як шоколад в тій чи іншій формі. Шоколад навіть називали їжею богів.

Фондю робить великий DIP для занурення фруктів, пісочне печиво, торт фунта і навіть солоні закуски, такі як кренделі. Ви кладете шоколад і фондю разом, і ви можете, АОТ піти не так. Є якийсь шоколадне фондю на вечірці або отримати разом з деякими ковші і дивитися, як швидко він зникає.

Однак, якщо ви, Aore як і більшість людей ви одягаєте, АОТ дійсно хочете витрачати багато часу на ваших рецептів шоколадного фондю. Ну ось пару шоколадне фондю рецепти, які швидко, легко і смачно. Подавати будь-який з цих наступного зібратися разом і ваші гості подумають, що ви, Aore і Ангел.

Дві хвилини рецепт шоколадного фондю
Всього лише дві хвилини, і ви, Äôve отримав смачний десерт шоколадне фондю.

інгредієнти потрібно:
12 унцій хорошої якості напівсолодкого шоколаду
2/3 чашки жирних вершків
2 столові ложки чистого екстракту ванілі
3 столові ложки Grand Marnier або лікеру Амаретто (опціонально)
Укусу розміру шматочки фруктів або торт

Спосіб приготування:
Змішайте шоколад і вершки в середовищі важкій каструлі на середньому вогні. Постійно помішуючи, варити протягом приблизно двох хвилин, або поки розплавлений і гладкою. Додати ваніль і лікер. Подавати з фруктами та тістечками.
6 порцій

Smores рецепт шоколадного фондю
Це новий погляд на старий улюблений рецепт кемпінгу.

інгредієнти потрібно:
1 чашка крем
8 унцій напівсолодкого шоколаду, нарізаного
1 чашка зефір крем

Спосіб приготування:
Повільно нагрітися крем в середній каструлі на середньому вогні. Коли гостро, додайте шматочки шоколаду, помішуючи, поки не розтане. Рух у зефір крем і прогрійте суміш. Трансфер в теплий горщик фондю.

Подавати з крекерами і зефір.
На 6 порцій або більше

Так що ви думаєте, що ці рецепти шоколадного фондю зробить Ваш гість радий, що вони прийшли до вас разом? Упевнений, вони будуть, і це не взяв вас немає часу на все, щоб зробити. Ви Дону, АОТ тільки повинні мати шоколад фондю як партія задоволення, ви можете мати його в будь-який час. Нехай ці два рецепти шоколадного фондю бути тільки першим з багатьох інших.