Дух Voyage пропонує дитячі книги йоги

Йога це спосіб життя без стресу і щасливого життя. Це фізична і розумова дисципліна, через які людина може створити баланс між розумом, тілом і душею. У сучасному світі жорсткої конкуренції та податкової робочий тиск, життя було стають все більш складними і нерви. Діти також стають наслідком цієї ритмі життя. З самого ніжного віку, величезний тиск домашньої роботи, позакласних заходів, нездорової конкуренції займають свою думку, а також поглинає їх час дозвілля. Йога, ймовірно, краще рішення для подолання всіх цих пов’язаних зі стресом проблем з найменших, таких як тривожність, депресія і багато іншого. Йога може полегшити цю боротьбу, розслабляючи їх розум і робить його більш гнучким. При регулярному практикуючі йоги, діти стають набагато більш здатний обробляти цю напругу і тиск. У той час як інші пози йоги допоможуть дітям побудувати самоконтролю, Кундаліні йога пробудить їх соціального і самосвідомості.

У той час як для дорослих йоги є сувора дисципліна, для дітей це може бути веселого досвіду. Інструктор йоги може зробити цікаві заняття йогою для малюків дещо змінивши пози і пози. Заспокійливий йога музика буде також надихнути маленькі серця і поглинати їх у йогу практикують. Існують різні йоги діти книги доступні, які можуть зробити йогу справжньому приємним для найменших з їх цікавим змістом і фотографій. Дитяча йога книги колекції, пропоновані Духа Voyage є інформативними, а також надихає. Ці книги містять у собі різні цікаві міфологічні оповідання і казки разом з привабливими, барвистими ілюстраціями на кожній пози йоги. Мій тато кренделі: йога для батьків і дітей бароном Батист, як залучення грунтовки для дітей з його чарівним сюжетом і гарними фотографіями. Ще один, Йога Бабара слонам Лоран Де Brunhoff є, одним словом, повне задоволення для дітей. Дитяча гра Companion Книга WAH! може бути використаний у школах та центрів йоги. Деякі з цих книг для батьків і для дітей.

Проте, існують певні передумови для занять йогою. Правильний одяг Йога одна з передумов. одяг, яка Clinge до тіла не слід носити під час практики асан. Швидше. одягу зшиті в натуральні тканини, такі як бавовна є досконалими. Одяг з бавовняних тканин поглинати тіла піт і не чіпляється до тіла, отже, пропонують повний комфорт для практикуючого. Еластичність йога одяг допоможе практикуючому вільно переміщати свої частини тіла, практикуючи різні пози. Йога килимки та килими також важливі аксесуари в занятті йогою. Йога килимки не тільки пом’якшить практикуючий проти жорсткий підлогу, але буде тримати тіло практикуючого тепло. Колекція включає в себе Духа Voyage товсті килимки, додаткові тонкі мати і регулярні мати, які доступні в різних кольорах, як зелений, червоний, синій, помаранчевий, рожевий, фіолетовий, шоколадний, чорний і орхідей. Важливо поєднання мікроволокна і натурального каучуку запропонуємо краще зчеплення для практики асан.

Нехай ваші діти бути господарем власного розуму і тіла, практикуючи йогу правильно і регулярно. Зробити йогу супутником ваших дітей в їх повсякденному житті. Діти можуть також займатися йогою, слідуючи легким, інформативним і корисним Йога DVD для дітей. Такі DVD Йога для навчання та практики йоги також доступна на Духа Voyage в розділі Йога для дітей. Шанті Йога – Гірські пригоди на DVD Snatam Каур, Дитяча йога Пісні та Роздуми шактістской Каур Хальса, Дитячі іграшки по WAH! мало з компакт-дисків та DVD-дисків, які містять колекцію музики і мантр для дітей. Деякі DVD-диски мають одухотворена музика йога та медитація музика, яку можна грати під час їх медитації.

Цей інтернет-магазин музики, Духа Voyage, є одним з найнадійніших компанія, яка пропонує величезний і різноманітний спектр духовних музичних компакт-дисків та DVD-дисків для всіх практиків йоги в усьому світі. Велика колекція книг йога, йога DVD-дисків, альбомів музики медитації, йога аксесуари зробили його піонером етикетці звукозаписної компанії. Відомими співаками віддане Snatam Каур, вах!, Gurmukh, Nirinjan Каур і багато іншого заповідали цієї колекції кредитування їхні душі надихає голосів. Можна також знайти йога книги, аудіо-візуальних компакт-дисків та DVD-дисків для кожної форми йоги, яка, безсумнівно, зробить кожен практикуючий форм йоги, будь то Кундаліні йога, Аштанга йога Хатха-йога або простіше, ніж коли-небудь.