Йога для дітей, що таке йога пози краще для моєї дитини

Йога дійсно став популярним, основною альтернативою для фізичних вправ і фітнесу. Тут, в Лос-Анджелесі, не проходить і дня з тим, що я не бачу людей, що йдуть з їх килимки йога закатав під руками, які надходять або збирається їх йогою.

Більшість перебування вдома мами вибрали Йога як вгору, так як свій метод піклується про свою фігуру і підтримки фізичного, психічного та емоційного рівноваги. Побачивши результати очевидні найбільш природно задатися питанням, як їхні діти могли б бути в змозі отримати вигоду форму за допомогою йоги для дітей. Ну, я сподіваюся, що в йозі ентузіаст себе, ви знайдете цю статтю дуже корисно при виборі пози йоги, які можуть бути включені в рекреаційних зусилля вашої дитини.

Йога для дітей: Рекомендовані пози.

1. НД вітання: Це група поз, які служать в якості розминки до йогою або класу. Для перебування підходить, тримаючи в страху ожиріння і весело (особливо, коли виконується на високій швидкості), НД вітання буде величезним джерелом задоволення для дітей отримувати представлений йоги. Ви знаєте, в Індії, вони насправді проводять конкурси від того, скільки раундів НД вітання діти можуть зробити за один раз? Так, вони зовсім було весело.

2. Стійка на плечах: Повірте мені, у тебе за спиною, діти вже намагаються цю позу. Ви, напевно, як дитина, не знаючи, що ви були насправді роблять йоги. Так що у вашому використання йоги для дітей, переконайтеся, що включення цієї пози є пріоритетним. Виконані з мостом позу і риби-лічильник видає себе пози, для дітей роблять йоги, плече-стенд буде пожинати багато переваг.

3. Нахил вперед поза: Це вчить ваших дітей самостійності і СНІД дуже на припинення порушень травлення в якості додаткового бонусу. Я вас знаю, деякі органи влади Йоги кажуть, що ці три пози згаданих досі достатньо для людини, хоча це може бути трохи помилкове або неповне як виконання контратак пози протягом певного періоду часу має також Велике значення також.

4. Колесо Поза: Добре, я йшов через парк днями, і побачив дитину, який не міг би бути більш ніж на 8 років виконання цієї позі протягом буквально 90 секунд. Так, я порахував це з подиву і інтриги. Це було сприйнято як “вічно молодий поза”, отже, при використанні йоги для дітей, це має бути включено. Співпраця між іншим це протиставляти третьої позі вище.

5. Релаксація пози: Звичайно, це обов’язково робити для всіх. При впровадженні ваших дітей до йоги, це буде гарний час, щоб показати їм, як відпочити з його використанням в якості секретного для звільнення від стресу школу і маленький проблемами вони можуть зіткнутися в свого молодого життя. Так, у них є деякі вимоги, що пред’являються до їх батьків. Крім того показ цього їм тепер буде йти довгий шлях з закладки фундаменту, як боротися із щоденними вимогами життя.

Інші великі пози, щоб розглянути, цибуля, Трикутник, спинного Twist, похилих і Алмазний пози. Діти повинні також показати належний дихальні вправи з акцентом на черевний подих.

Інші фактори, які повинні бути включені при використанні йоги для дітей є використання належного, живильний раціон свіжі фрукти і овочі (акцент на ті, листові) і позитивні методи мислення. Що стосується дієти, ви можете додати сік селери їх свіжі фруктові соки, якщо у вас є один з тих популярних соковижималки, такі як Juiceman. Це один із способів крастися в хорошому джерело потужного мінералів в їх тіла, зі смаком. О, поки я не забув, вони люблять Barhi дати! Мам, це так само, як їх досить шкідливі підробки (цукерки в магазині), але, звичайно, є джерелами великої поживних речовин.

Йога для дітей найкраще почалася у віці близько семи років, однак, діти-буття-діти, вони, звичайно, буде наслідувати, що вони бачать, ти робиш, так довго, як ви знаєте, вони не знаходяться в небезпеці, це нормально, нехай бавляться трохи в йогу.

Дійсно, використання Йога як забава для дітей і корисним для як книга Притч. 22. 6 держав, це один ефективний метод “навчання вашої дитини так, як він повинен йти …”, як дисципліна і впевненість, яка приходить від йоги (і бойових мистецтв занадто просто натяк)
може бути тільки досяжною з цієї давньої форми фізичної культури.

Так мам і тат, піти далі і отримати ваші діти почали з йоги. Ви будете раді, що Ви зробили.