Йога для початківців

Йога для новачка це захоплююче час, коли ви починаєте виявити всі чудові переваги, що йога може запропонувати. Коли ви вперше почати йогою, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб зробити ваш досвід позитивним.

Нижче наведені ідеї, які ви можете взяти до уваги, коли ви почнете вашу подорож йоги.

види йоги

Це гарна ідея, коли ви робите йогу як новачок, який ви обираєте стиль, відповідний для вашого рівня фізичної підготовки, особистості та стану здоров’я. Перегляньте, що кожен тип йоги повинен запропонувати так, ви можете вибрати клас, який найкраще підходить для вас.

інструкції йоги

Йога для новачка найкраще практикувати під наглядом досвідченого вчителя. Важливо підтримувати правильну поставу. Хороший учитель буде робити виправлення, щоб не поранитися, а також може пропонувати зміни, якщо у вас є якісь фізичні обмеження. Учитель може також допомогти вам піти трохи глибше в позу так що ви отримаєте максимальну віддачу від вашої практики.
Ви можете знайти початківців заняття йогою на багатьох студіях та тренажерні зали. Часто перший клас безкоштовно, так що ви можете спробувати інші класи, щоб побачити, які з них вам більше подобається.

Йога відносини

Важливо усвідомити про йогу для початківців в тому, що вона не є конкурентоспроможною. Ви не намагаються розтягнути далі, ніж інші люди в класі або навіть йти в ногу з ними. Ви платите увагу на своє тіло, і в той час як ви хочете заперечити його, ви також хочете, щоб слухати її. Якщо в будь-який момент під час вашої практики, ви починаєте відчувати біль, або послабити мало, або вийти з пози. Це більш важливо, на честь вашого тіла, ніж намагатися зробити Поза відмінно.

дихання

Найбільш важливим моментом у йозі для новачка правильно дихати під час пози. У йозі ви вдихаєте і видихаєте через ніс для того, щоб дозволити собі дихати більш глибоко. Дихання допоможе вам отримати розслабленим і це також допоможе вам рухатися глибше в позах. Якщо ви відчуваєте, площею напругу в тілі, ви можете направити ваш дихати в це місце, щоб допомогти йому звільнити. Якщо в будь-який час протягом позу, ви виявите, що ви не можете дихати глибоко, або послабити або вийти з пози. Правильно дихати є однією з найбільш важливих цілей у будь-якої практики йоги.

Йога для початківців Kit

Можливо, ви захочете, щоб отримати початківець комплект для занять йогою, яка зазвичай включає в себе липкий килимок, ремінь, і одного або двох блоків йоги. У деяких номерах є йога відео, так що ви можете доповнити ваші класи з практикою на дому.

підготовки до лекцій

Не їжте важкої їжі тому за кілька годин до вашого класу. Йога найкраще практикується на порожній шлунок. Вживаю алкоголь водою, як до, так і після вашій практиці, щоб тримати своє тіло добре зволоженою.

Йога для початківців є першим кроком на шляху все зростаючого самосвідомості, більш високий рівень сили, витривалості та гнучкості, а також більш глибоке почуття світу. Отримуйте задоволення і насолоджуйтеся все по дорозі!