Йога факти

Йога являє собою групу стародавні практики, які були вперше розроблені в Індії. Він як і раніше популярні в країні сьогодні, і вважається духовним вправою. Багато індійців бачать у ньому спосіб досягнення прояснення. Йога розбита на чотири основні категорії, а це Бхакті Йога, Джнана Йога, Карма-йога і раджа-йоги. Проте, це лише деякі з багатьох варіантів цієї вправи. Йога стала популярною на Заході, і добре відомий через його численних позах.

Хоча йога зазвичай розглядається як просто бути вправи на Заході, вона є важливою частиною буддизму, індуїзму, джайнізму і. Для тих, хто послідовників цих релігій, йоги не тільки розглядається як вправа, але також метод, який може бути використаний для досягнення просвітління. Така практика існує вже тисячі років, і був згаданий у ряді важливих індійських текстів, таких як Упанішади і Бхагавад-Гіта. Сучасна йога складається з цілого ряду різних принципів, і багато з них взяті з індійських релігій.

Мета пози, щоб зберегти тіло здоровим і підтягнутим. Практикуючі часто повторювати, і може виконувати дихальні техніки, а також. Медитація грає важливу роль в йозі, і багато західних установи йоги представити практику таким чином, що може допомогти тим, хто не практикує індуїзм. Багато людей на Заході приваблює до йоги через його здібності, щоб розслабити тіло і розум. На додаток до цього, це відмінний спосіб залишатися в хорошій фізичній формі. Багато людей, які практикують йогу розглядати цю проблему як відмінний спосіб поліпшити своє здоров’я або підвищення функції їх уми.

Метою деяких практиків йоги є досягнення те, що називається самадхи. Самадхи є складним психічним станом, де людина може досягти екстазу. Цілі тих, хто практикує йогу буде змінюватись в залежності від їхньої релігії і фоном. Ті, хто практикує індуїзму вірять, що йога далеко від наближаємося до Бога. Буддисти вірять, що йога може допомогти людям досягти більш глибокого рівня мудрості. Західні країни розмістити на важливості індивідуалізму, тому багато людей на Заході буде використовувати йогу як метод для самовдосконалення.

Йога дуже давня практика, яка робить акцент на тому, повний контроль над тілом і розумом. Багато людей, які використовують його вірити, що вони зможуть отримати уявлення про базову структуру реальності. Йога це людина, яка досягне стану просвітління, де їх думки припиняться, і вони доб’ються типу Союз. Йога являє собою дуже складний предмет, який може означати різні речі для різних людей. Навіть якщо людина не хоче, щоб досягти enligtenment, ця практика може дозволити їм підвищення власної проникливості. Хоча йога має міцні зв’язки в індійських релігіях, це не сама релігія. Хоча точний вік цієї практиці не відомо, передбачається, що вона існує, принаймні, 6000.