Переваги кундаліні-йоги

Йога є давньої практикою, яка родом з Індії. Є кілька філій і види вправ, які виконуються під йогою. Кундаліні йога є добре відомою гілки йоги, який приносить величезну користь для здоров’я. Кундаліні в перекладі з санскриту це означає “розгорнутої”. Існує інстинктивна сила чи енергія, яка дрімає в якості спального Змій згорнувся на базі нашого хребта. Набір сучасних вправ йоги під дисципліні Кундаліні йоги, пробуджує або розкручується наші приховані творчої енергії.

Кундаліні є духовним типу йоги. Це більше, ніж просто фізичну працездатність позах. Він містить сувору практику управління диханням Techinques; фізичні вправи, медитація і спів “шлок”. Роблячи таким чином, ми випускаємо спіральної сили і намалювати його вгору по тілу пробудження кожної з семи життєво важливих точок (також відомі як чакри) в тілі. Повне висвітлення відбувається, коли ця енергія досягає коронної чакри. Повне висвітлення приносить внутрішнє знання, глибоке розуміння наших творчих здібностей і прихований потенціал. Ми усвідомлюємо про нескінченні істин Всесвіту і нашого тіла досягає дозрівання.

Кундаліні йога може практикуватися людьми віків ін. Це допоможе вам відповісти на виклики представлені напружений графік повсякденному житті. Його практика гармонізує систему залоз, зміцнює нервову систему, очищає кров, розширює ємність легенів і підтримує баланс між розумом, тілом і духом. Таким чином, ви стаєте самі собі господарі, а не під впливом своїх почуттів і думок. Ви розвинути краще розуміння і є вибір, і мудрість, щоб діяти.

Запланована практика Кундаліні йога підвищує життєві сили, запобігти болю в спині, зниження стресу і підтримки молодості хребта, покращуючи еластичність. Ви відчуваєте, радості, знання й любові в їх чистому вигляді. Дозволити Кундаліні йога, йога усвідомленості допомогти вам реалізувати свій потенціал і вирізати здорове майбутнє для себе.

Божественна оздоровчий це інтерактивний і ведучий медичний портал, що містить вказівки і поради, пов’язані з Кундаліні йога, аюрведа та альтернативної медицини лікування.

Відвідайте наш сайт для отримання додаткової інформації про Кундаліні йоги і йоги.