дивовижних рецептів Подяки з півдня

Якщо ви ніколи не мали задоволення вечері в одному з численних кафе стилю будинку, які посипають навколо глибокий південь, вниз навколо Луїзіана і Міссісіпі, то тут деяку інформацію ви можете не знати. Це те, що багато з того, що ви могли б назвати святкові страви подаються круглий рік там. Так, оскільки вони служать ці блюда так часто, як вони роблять, щоб зробити їх додаткове спеціальне пропозицію.

Прийди подяки вони тягнуть все зупиняється, так що старі добрі рецепти Подяки, як смажена індичка просто не буде різати. Ви коли-небудь чули про “Turducken”. Простіше кажучи, Turducken є кістяком Те індичка, фарширована кісток курячого м’яса, що, у свою чергу, фарширована качка кісток. Тоді вся ця “річ” вводять “аромат соусу”.

Це звучить гарна? Ну, це більше, ніж це. Це просто фантастика, але бути forewared, що вам потрібно повний будинок, повний гостей, щоб отримати Turducken з’їв причини він може нагодувати армію. Також не ставте будь-яку класичну індичку начинкою в одному, тому що вони зайняти кілька годин, щоб приготувати. Насправді, це може зайняти до чотирьох коней, щоб повністю приготувати щось на зразок цього.

Ще один з смачних рецептів для південних подяки ви, можливо, не чули про це закуски, які ви просто зобов’язані спробувати. Чи не НЕ будуть шоковані, але це у фритюрі “розсолу кропу фішок”. Звук з розуму зійшов? ОК. Я думав те ж саме, коли я вперше почув про них, але вірити цьому чи ні, вони нагадують смажені зелені помідори за смаком і текстурою.

Вниз навколо Нового Орлеана вони також роблять великі страви свинини навколо святкові часи і для вечірок. Насправді одна з найпопулярніших рецептів Віддяки цього типу є свиняча вирізка То був введений з винним соусом заснована смакові. Вам доведеться поекспериментувати з вашими смаковими раз, бо часто вони будуть мати до трьох окремих вирізки свинини з трьома окремими смаками викладених.