дізнатися, як зробити шоколад

Шоколад смачний, ми всі знаємо це, але як ви робите це солодке задоволення з нуля? , Чи не вкладаючи в деяких важких і дорогого устаткування її не представляється можливим, тому якщо ми дозволити комусь іншому обробляти боби для нас, і використовувати декілька простих прийомів, DIY шоколад знаходиться в межах вашої досяжності!

1supplies кроці.
Вам знадобиться: 3/4 чашки несолодкого какао-порошку (боби какао терте), 1/2 склянки цукрової пудри (або більше, якщо вам подобається солодкий шоколад), здоровий намазати баланс, Copha, або якщо ви можете отримати його використання масла какао , що й вам також знадобиться деякий несолодкі випічки chocolate.If ви хочете, ви також можете додати рис Krispies для хрусткого шоколаду.

step2add сухі інгредієнти.
Додати какао-порошку і sugar.If ви хочете солодше шоколаду (це кілька гіркого) додати більше цукру.

кроці 3add несолодкого шоколаду.
Додати несолодкий шоколад (потрібно близько п’яти штук) і тепла.

кроці 4add жир!
Додати все, що жир, який Ви використовуєте, але розтопити його перед додаванням в каструлю

кроці 5heat і перемішати.
Тримайте опалення і при безперервному помішуванні шоколад. Якщо це до шорстким, поступово додати деякі з жиру, поки вона виглядає гладкою без великих грудок.

6put крок у потрібному цвілі і насолоджуйтеся!
Місце у форму або аркуші випічки і помістити в прохолодне і freezer.when сильно ви можете з’їсти його! Якщо ви хочете, ви можете додати більше масла і ні шоколаду, щоб зробити вигадки!

більше 750 секретні рецепти наслідувача з улюблених ресторанів. 75% комісії і великі перетворення.
натисніть тут!