йоги трьох причин ви не повинні робити пранаями капалабхаті

капалабхаті – (фронтальні дихання чищення мозку)

«Капал» у санскриті означає «лоб» і «Bhati» означає «світло». Практикуючі капалабхаті регулярно настає стан світла і ясності в лобовій області головного мозку з внутрішнє сяйво. Капалабхаті є досить активізації черевної дихальні вправи.

У Капалабхаті пранаяма, вдих повільно і пасивні і вимагають тільки зняття напруженості в черевній стінці. З іншого боку, видих активна, гострі і енергійним. Зазвичай видих займає одну четверту час вдиху. Швидке випаровування і природні інгаляції наступним один з одним.

Дихальна вправа активізує і зміцнює печінка, селезінка, м’язи черевного преса. Це врівноважує і зміцнює нервову систему, тонізує органи травлення і покращує травлення. Воно розвиває силу і витривалість, і це вчить координувати м’язи живота.

Капалабхаті пранаями особливо ефективна в зниженні викидів двоокису вуглецю (CO2) в нижніх відділах легенів. Вона очищає легені і всієї дихальної системи. Кров очищається і організм отримує підвищену подачу кисню до всіх клітин.

На ментальному рівні воно включається і готує розум для медитації, він знімає сонливість і видаляє сенсорним подразником від розуму.

Капалабхаті слід практикувати на порожній шлунок, 3:57 години після їжі. Найкраще, щоб практикувати її після асан і перед медитацією.

Примітка: Якщо ви починаєте відчувати біль або запаморочення, припинити практику негайно.

Дихання капалабхаті має величезні переваги для практикуючого. Однак, є деякі медичні умови, в яких ця техніка дихання не слід практикувати.

Три важливих причини не робити Капалабхаті пранаяма:

1) Якщо у вас високий кров’яний тиск, не практикують це пранаяма.

2) хто страждає від хвороб серця не повинні намагатися капалабхаті.

3) У випадку, якщо грижа не робити це дихальна вправа.

Увага: Завжди консультуйтеся з лікарем, якщо у вас є які-небудь сумніви або побоювання щодо придатності Ця техніка дихання для вас. Найкраще для виконання цієї дихальна вправа в присутності кваліфікованого вчителя йоги.

Випускається в інтересах людей, практикуючих Хатха-йога Субодха Гупти, Йога експертів, що базується в Лондоні.