коричневий рис

“” “Удача, як з рисом галушки муха в рот” “(японське прислів’я). Ви відчайдушно про рис? Не можуть встояти перед смачним і апетитним ароматом, підвищуючи свій голод? Лі захопити порцію рису і живлять ваші голод з рисом. Але спробуйте зробити вибір на користь їжі, яка має високу поживну цінність. Якщо ви страждаєте на цукровий діабет пацієнта і лікаря стримували вас від рису, то чи не розсерджений. ви можете все ще порція рису, але це Час Коричневий рис.

Коричневий рис частково подрібнюють рису. Як коричневий рис є свого роду цілому та природних зерна, отже, вона має спокійний горіховий смакувати. Якщо порівняти харчову цінність коричневий рис з білим рисом, то ви дізнаєтеся про різні переваги його за білого рису.

Коричневий рис тривалого жування, ніж білий рис і має більш поживну цінність. Одним з недоліків коричневий рис є те, що вона стає несвіжим швидше. Всі види, такі як рис довгозерний рис, короткі зерна рису або липкого рису може споживатися як коричневий рис. В термін ціну це занадто дорого, ніж білий рис. Ціна доповненої коричневого рису обумовлено навпочіпки харчування і складності в зберіганні та транспортуванні.

В азійських країнах, коричневий рис значною мірою пов’язана з недостатніми і дефіцит під час війни. Коричневий рис вважався апетит за хворими і ліки для запор. Для багатьох охочих схуднути це фундаментальний здорової їжі.

Коричневий рис готується і підготовлені в живильному передовою технікою. Ця техніка передбачає проливним коричневий рис промити протягом 20 годин у теплій воді (38 ° C або 100 ° F) перед приготуванням. Процес проростання стимулюється тим самим активізації багатьох ферментів в ньому. Цей метод дозволяє отримати більш повну амінокислот у коричневого рису

Коричневий рис схильними, щоб отримати пару раніше. Ви можете зберігати і зберігати коричневий рис протягом 6 місяців при стандартних умовах. Для збільшення терміну служби коричневий рис, заморозити його і помістіть в герметичний зберігання даних “.